Wpis z mikrobloga

To po cholerę komentujesz, skoro nie trafia w Twój humor? Musisz obwieścić światu, że Cię nie bawi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Cierpienie: słyszałeś kiedyś o wolności słowa może? Jak chce się podzielić swoją opinią, to może i tyle. Inna sprawa, że się z tą opinią możesz nie zgodzić i tyle. Ale nie, lepiej zdyskredytować przedmówcę.

Jeśli nie bawi Cię jego komentarz, to po cholerę komentujesz? Musisz obwieścić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Prezydent_Polski: Ta sama wolność słowa, dzięki której ludzie wolą poswięcać czas w internecie na negatywne komentowaiw czegoś, czego nie lubią zamiast skupić się ja pozytywach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po prostu nie widzę sensu w pisaniu takiego komentarza, co wyraziłem. Mamy wolność słowa, nie?
co w tym złego?


@Cierpienie: wytłumaczę Ci to tak:

Żarty o żydach w obozach koncentracyjnych mogą kogoś śmieszyć.
Ale nawet najlepszy taki żart, opowiedziany przez sądzonego w Norymberdze nazistę np. Boremana, raczej nikogo by nie rozbawił.

Jeśli masz wątpliwości, co ma wspólnego programowanie z tym co opisałem, to nic. Ale komuna od zawsze miała na pieńku z kościołem katolickim, a to o to w tym żarcie chodzi - aby zdyskredytować
Ta sama wolność słowa, dzięki której ludzie wolą poswięcać czas w internecie na negatywne komentowaiw czegoś, czego nie lubią zamiast skupić się ja pozytywach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Cierpienie:

No właśnie ta sama. Co w niej jest złego?
Dzięki temu, że od zarania dziejów, człowiek umie mówić "nie", nie zgadzać się, rozwinęła się cała nasza kultura.

Po prostu nie widzę sensu w pisaniu takiego komentarza, co wyraziłem.
@Cierpienie: Dobra, nie zrozumiałeś mnie, albo ja się źle wyraziłem. Takie fikołki są typowe dla lewaków. Ja nie określam siebie prawakiem, ani Ciebie lewakiem. Niemniej, fikołka #!$%@?ąłeś i tego nie zmienisz, chyba że komentarz usuniesz. Ale do tego nie namawiam, bo to by było ograniczanie wolności słowa xD

@Cierpienie:

To po cholerę komentujesz, skoro nie trafia w Twój humor? Musisz obwieścić światu, że Cię nie bawi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam nadzieję, że jeżeli ci się nie podoba sytuacja w KK, albo nowy ład albo zakaz aborcji albo łamanie praw przedsiębiorców to przypadkiem tego nie komentujesz bo byś wyszedł na debila hipokrytę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Toniejawtedy: Wiadomo, śmieszny obrazek w internecir niesie za sobą takie same reperkusje jak wymienione rzeczy.

Wiesz czym jest lenny? Taka emotka. Dlaczego ludzie są tak szybcy do zaczynania wojenek w internecie przez jakiś gównowpis? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Cierpienie:

Wiadomo, śmieszny obrazek w internecir niesie za sobą takie same reperkusje jak wymienione rzeczy.

No właśnie, a ty się zesrales bo komuś się obrazek nie spodobał, o ile mniej ważna to sprawa, żeby się zesrać, że komuś się nie spodobało.

#!$%@? mnie obchodzi twój lenny, myślisz, że jak coś jebniesz głupiego i dodasz lennego to jest ok? To nie tak działa typie.