Wpis z mikrobloga

@Toniejawtedy: Ale to Ty się napinasz i robisz poważną walkę w internecie z pierdoły. Właśnie o takie zjawisko mi chodzi, jesteś idealnym przykładem. Zastanów się zanim coś napiszesz, to od razu zmniejszy się ilość jadu w komentarzach. Dobrego dnia. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cierpienie:

Ale to Ty się napinasz i robisz poważną walkę w internecie z pierdoły.

Nie, po prostu ci mówię, że twoje myślenie i komentarz były z dupy i tyle. Za tym nie ma nic więcej, ani jadu, ani niczego. To, że ci się nie podoba mój styl wypowiedzi to nie mój problem, tym bardziej że nie ma to znaczenia w kontekście racji lub jej braku.
  • Odpowiedz
To po cholerę komentujesz,


@Cierpienie: ot wolność wypowiedzi, w tym tego że można komentować coś negatywnie

Sam negatywnie komentujesz rzeczy, ludzi czy poglądy które ci się nie podobają
  • Odpowiedz
@Cierpienie: postując publicznie takie rzeczy wystawiasz się na oponie innych. Jakby op chciał żeby go pogłaskali po główce i powiedzieli jaki śmieszny obrazek to mógł wrzucić na forum tematyczne albo nie wrzucać wcale.
Skoro nie rusza cie komentarz że obrazek jest nieśmieszny to po co go postujesz? Musisz obwieścić światu że ci się nie podoba? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kempes: Żydowskie dzieci programują w C[odwrócone t][odwrócone t] - bo ich razi plus, bo przypomina on znak krzyża. xD
Przynajmniej w matematyce tak mają. xDD
Jak zwykle żyd Urbach wytyka komuś hipotetyczną śmieszność, którą u siebie ma aktualnie na stanie.
  • Odpowiedz