Wpis z mikrobloga

W obecnym stanie gra na top MMR jest po prostu nie grywalna, jak nie zmniejszą prędkości robienia genów od jakiegoś poważniejszego pułapu punktów MMR, to nie będzie komu w tym przedziale po prostu grać. Obniżenie prędkości robienia genów o jakieś 10% zbawczo wpłynęłoby na "balans" tej gry, innej drogi nie ma.
#deadbydaylight
  • 17
@Kjoj: Grasz ruina i pop - czyli z trzema perkami tylko. Jak tak bardzo zależy Ci na zmniejszeniu prędkości robienia genów, to zagraj sobie legionem pod tanatofobię i popa, a jak nauczysz się wywierać presję na mapie to przejdź na innych killerów, bo innego sposobu nie ma. Na top MMR póki nie jesteś top tier killerem (ze swoich umiejętności wywierania presji) to musisz grać z wszystkimi (albo ewentualnie z odpowiednimi) perkami
@ScarySlender: Nawet jak dasz geny bliżej siebie to odpowiedni teamwork w robieniu genów Cię zniszczy. Jak chcecie grać super top tier to zobaczcie sobie kilka meczów ligi DBD. Tam jest kampienie, tunelowanie, slugowanie. Robienie co meczu 4k przez dobrze grających killerów jest nudne - zabawa z gry jest najlepsza.

Oglądasz sobie takiego Otza, Umbre czy Jordiego i 9 na 10 meczów to 4k, gdzie mecze trwają 5-10min. Nauczysz się czegoś nowego
@BigKokonat: przy obecnym systemie już nie mają 9/10 meczy 4k, specjalnie sprawdziłem, gdyż nie wierzyłem że to u mnie skill spadł tak potężnie - no a więc ta tendencja z 9/10 4k u takiego otza zmniejszyła się do jakichś 4,5/10 4k co mecz. Co większe sam o tym cały czas nawija i nie tylko on, że z tym systemem jest coś nie tak i po trafieniu 10 razy pod rząd na
@BigKokonat: legion XDD, low tier killer, praktycznie bez mocy. Nawet korelacja z thanatofobią jest godna pożałowania bo teraz każdy team lata z "wykaż się/prove thyself" i ta kontra niszczy thanatofobię przy nawet jej maksymalnej wydajności (20%) + daje nadal 10% do speeda robienia genów (oczywiście w przypadku dwóch survów, przy większej ilości ten bonus jest jeszcze bardziej #!$%@?ście większy). Przejście na innych killerów xD? Na nurse, spirit i blighta, gdzie fun
@Kjoj: Ja Ci nie mówię o przejściu na low tier killera po nic. Narzekasz na szybkie robienie genów? Naucz się wytwarzać presję na mapie.

przy obecnym systemie już nie mają 9/10 meczy 4k

A co się takiego zmieniło? Jaki system?
@BigKokonat: Presja na mapie grając low tier/middle tier killerami przeciwko tryhardom z 2kh+ jest praktycznie niemożliwa. Zmienił się właśnie system dobierania graczy - oficjalna propaganda bhvr mówi, że to dobieranie na podstawie skilla, ale nie biorą tego pod uwagę, że na wyższym mmr dobiera ci same takie salty składy z doświadczeniem godzinowym opisanym powyżej. Sam mam prawie 500h, uważam że gram conajmniej bardzo dobrze, przed wprowadzeniem mmr mecze były zbalansowane -
@Kjoj: To przegraj jeszcze 100godzin, trafisz na swój mmr, będziesz się starał to będziesz ugrywał, nie będziesz się starał to będziesz przegrywał. Przecież narzekanie na "nowy system" (którego pewnie nie ma), kilka dni po wyjściu jest co najmniej śmieszne ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
A co do propagandy BHVR - czy się system zmienił czy nie (ja nadal uważam, że jest tak samo),
@BigKokonat: nowy system jest od jakichś dwóch tygodni i żeby go nie zauważyć to trzeba być chyba naprawdę ślepcem kroczącym we mgle. Ewidentnie mamy różne odczucia, prawdopodobnie gramy na różnych poziomach, w róznych przedziałach czasowych itd., więc w moim odczuciu ta dyskusja nie ma żadnego sensu. Jedna rzecz jest pewna = swf na high mmr to rak tej gry.
@Kjoj: Przed wprowadzeniem mmr też był #!$%@?.Mając ponad 6k dobierało graczy po 500 czy 1,5k i grali syf.Trzeba dać nowemu systemowi miesiąc lub dwa żeby to ocenić czy faktycznie jest on dobry i go ewentualnie zmienić lub nawet powrócić do starego.
nowy system jest od jakichś dwóch tygodni i żeby go nie zauważyć to trzeba być chyba naprawdę ślepcem kroczącym we mgle


@Kjoj: Nie, nie - trzeba być ślepcem, żeby nie zauważyć, że niby "nowy system mmr" jakoś dziwnie współgra z resetem rang na 20 poziom. Możesz trafić na 20 rangę z 5k godzin, możesz trafić na 1 red rank z 500 godzin. Ja nadal nie rozumiem dlaczego Ty tak płaczesz nad
@BigKokonat: Człowieku o czym ty w ogóle gadasz xDD. Od początku mówię o braku balansu na high mmr, nie wiem czemu zacząłeś teraz pieprzyć o rangach, które nie mają obecnie żadnego znaczenia xD.
@Kjoj: Hej, ja tu tylko Tobie odpowiadam na temat Twojego "high mmr" (o którym tak zawzięcie piszesz), które łączy się nieco z rangami. Nie wiem czy nie potrafisz połączyć faktów czy po prostu ślepo wierzysz w to co tu próbujesz przekazać. Daję Ci do zrozumienia, że rangi jak i "HIGH MMR" nie mają znaczenia, bo póki nie ma cyfr/liczb/oficjalnego rankingu to słowa BHVR są o dupę potłuc. Napisali coś o uaktywnieniu
@BigKokonat: Jeśli Ty nie widzisz tak oczywistych zmian i kwestionujesz, że nawet sbmmr nie zostało wprowadzone a bhvr robi całą społeczność w uja to ja już nie mam słów xD
@Kjoj: Nie widzę, bo tych zmian nie ma. Zagraj sobie o godzinie 10:00 10 meczów, a później zagraj sobie 10 meczów w okolicach godziny 02:00. Zobaczysz różnicę to wtedy uwierzysz.

Tak, zagraj i survem i killerem