Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jestem_robotem123
It's over dla chłopa, usuwa komentarze bo pisze niewygodne rzeczy dla niego + daje na czarno i wyśmiewa to co pisze :C no cóż tak właśnie wygląda świadomość ludzi i pewność swoich przekonań, pamiętajcie o weryfikacji tego co piszecie i o zrozumieniu kogoś kto do was pisze, zwłaszcza gdy nie precyzujecie tego o czym piszecie
  • 6
-@zapalsobiekota: Jeśli używasz słowa Bóg to właśnie to masz na myśli

-JA: Pokaż mi gdzie napisałem o bogu, czekam XD

-@zapalsobiekota: CISZA

Ja to tu tylko zostawie. Nie bierz tego do siebie ziomek, ale nie widziałem sensu w dyskusji z kimś kto dyskutuje ze słowami które wkłada ludziom w usta
@Jestem_robotem123: w takim razie po co usuwasz to co napisałem jako ostatnie? niczego nie włożyłem ci do ust, domagałem się sprecyzowania o co ci chodzi i to też napisałem w ostatnim komentarzu w ostatnim komentarzu także odniosłem się skąd moje myślenie na temat boga

Użyłeś tagu #religia i użyłeś zdania o naukowcach ateistach, ateizm jest jak wiemy:

"brak wiary w istnienie jednego bądź wielu bogów; ewentualnie odrzucenie teizmu"

Więc teoretycznie nie
@zapalsobiekota: #!$%@? stary XD Nie wiem czemu się dziwisz że ludzie nie chcą z tobą dyskutować, skoro zaczynasz z kimś dyskusję w dziwny sposób i w dodatku chcąc poczuć się pewniej próbujesz #!$%@?ć mnie w jakieś szufladki i wkładasz mi w usta słowa których nie mówię, a w głowe wierzenia których nie mam i to juz w pierwszym zdaniu. Do tego zachowujesz się pasywno-agresywnie

Jeśli wychowało się w rodzinie religijnej i
@Jestem_robotem123: wszędzie XD itd. odnoszenie się do tego co ci pasuje, tak jak już pisałem przepraszał nie będę za to że mnie naprowadziłeś na ścieżkę inną niż chciałeś, niczego ci nie wkładam do ust nie napisałem że coś napisałeś a ładnie uargumentowałem dlaczego uważam że piszesz o bogu, podałem definicję a ty odnosisz się do tego:

Jeśli wychowało się w rodzinie religijnej i potem ma się problemy z odrzuceniem pierdół, które