Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 388
Och, moderacji nie spodobał się mój wpis łapiący coraz więcej plusów? Co, niezgodny z linią partii? Sory, ale ja tego tak nie zostawię bo to co jest na tym billboardzie jest po prostu obrzydliwe. Więc ponawiam, specjalnie dla was ciut kulturalniej.

Ja przepraszam bardzo, ale co to ma być? Czy chcecie mi powiedzieć, że ci kretyni najpierw niepotrzebnie zamknęli dzieciaki na rok w domu, zrujnowali im przez to psychę (przed czym ostrzegano regularnie), a teraz wykorzystują to do tego by promować szczepienia, a jednocześnie sugerować, że nieszczepiacy się będą przyczyniać się do dalszego takiego stanu u dzieci? Przecież to jest bezczelne, to jest po prostu obrzydliwe.

Jakim gamoniem trzeba być by się łapać na te denne socjotechniki?
#koronawirus
Pobierz Krupier - Och, moderacji nie spodobał się mój wpis łapiący coraz więcej plusów? Co, n...
źródło: comment_1631897784ysvLUn2lzm6y2xujELc34O.jpg
  • 25
@Krupier: sam byłeś w BiHach założę się, że jak na Chorwacji, Albanii, Ukrainie, czy Mołdawii obostrzenia tak średnio się przyjmują, za to my musimy być #!$%@? tak samo jak uwielbiane tu Czechy (oni tylko w dużych miastach Praga, Brno) i maski najlepiej nosić cały dzień nawet we śnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a propos Czech, Most Karola knajpy dookoła istna wieża Babel, nikt masek nie nosi, ale
Poważnie te debile z #moderacja zdjęły ci ten wpis xDD. Naruszał dobre praktyki i standardy społeczności wykopu!!!

Dobrze że tych wysokich standardów nie narusza wpis jednego dzbana o tym że: moja matka prostytutka powinna za zarobione pieniądze dokonać aborcji. ¯_(ツ)_/¯

Zgłoszenie atakuje mnie / narusza moje dobra osobiste uznane za nieprawidłowe. Zgłoszenia nie da się ponowić więc komentarz zgłoszony mailem. Sprawa wisi bez odpowiedzi od dwóch dni.


@oakduck: a żebym to
sam byłeś w BiHach założę się, że jak na Chorwacji, Albanii, Ukrainie, czy Mołdawii obostrzenia tak średnio się przyjmują, za to my musimy być #!$%@? tak samo jak uwielbiane tu Czechy (oni tylko w dużych miastach Praga, Brno) i maski najlepiej nosić cały dzień nawet we śnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ramirezvaca: Bałkany wyjebongo na covidka mają. Szanuję ich za to.

a propos Czech, Most Karola knajpy
@Krupier: dokładnie oni w Pradze są tak selektywnie #!$%@?: metro, autobusy, tramwaje tak ale taki Most Karola i knajpy to już nie, za to lotnisko z ffp2 to istny kot w głowie :) Jadę jutro połazić po ichniejszych górkach to pewnie będzie tak jak na Słowacji, obostrzenia owszem, ale w schronie muza, knedliki, piwerko i zabawa :)
@ramirezvaca: ja widziałem sytuacje jak wchodzili do lokalu w maskach, siadali przy stoliku, zdejmowali je i zaczynali rozmowę z kelnerem, który cały czas #!$%@?ł bez maski. XD

Tego nie ogarniesz, nawet nie ma sensu próbować. Sprane mózgi, zero jakiejś refleksji czy samodzielnego myślenia (które przecież obecnie jest tak strasznie piętnowane, nie można samodzielnie myśleć bo to wstyd!).
@Krupier ale mnie ten baner #!$%@?ł. Idę i widzę taki mały z daleka. Myślę łoooo niezła kampania, ciekawe kto sponsorował, podchodzę a tam szantaż. Najpierw z premedytacją doprowadzili dokładnie do tego co pokazują a potem szantaż i stwierdzenie, że to wina rodziców. x #!$%@? D
@RobaxX: miałem dokładnie to samo. Najpierw pomyślałem, że ktoś się wziął i chce pokazać jak bardzo rząd #!$%@?ł dzieciakom psychę i myślę "o, dobre und motzne". A potem zobaczyłem ten dopisek na dole i autentycznie mnie obrzydzenie wzięło. Trzeba nie mieć godności by takie coś wyprodukować.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Krupier: Taka będzie narracja przez najbliższe kilka lat. Nie zaszczepieni będą ciśnięci na równi z terrorystami i albo ludzie ulegną tej narracji albo za kilka lat rozejdzie się po kościach