Wpis z mikrobloga

czy warto się przebranżowić i próbować na operatora #cnc bo teraz jestem magazynierem i do pracy zmianowej jestem przyzwyczajony( ͡° ͜ʖ ͡°) ale zarobki mnie dobijają i czy po kursie na sam start można liczyć coś więcej niż minimalna
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@frytaa: to jak pytanie czy przebranżowić się z pracownika ochrony na sprzedawcę. Obie grupy mają podobne zarobki. Owszem, czasem gdzieś się trafi oferta na programistę CNC czy coś, ale nie licz na kokosy przez pierwsze lata bez doświadczenia. Minimalna o ile uda ci się znaleźć kogoś kto cię zatrudni. Na mikroblogu pisał jeden Mirek że wszędzie potrzebują ludzi z doświadczeniem, a on nie ma gdzie go zdobyć. Wszędzie w jego okolicy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@frytaa: ja bym bardziej uderzył na programistę cnc. Mój kolega robi już chyba 4 rok i zarabia 6-7k na rękę i to w miejscowości 55k mieszkańców
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bysiiu: no jedynie na programistę. Bo op wspominał o operatorze CNC. No i warunki pracy dużo gorsze. Jak komentarz wyżej, mgła olejowa, proch, hałas. Jak będą gonić terminy to nadgodziny. Jak Januszek to może ci potrącać za zniszczone narzędzia/noże.