Wpis z mikrobloga

dobra, to dla tych którzy nie kumają Łazarskiego to doprecyzuję. Tam na pewnych kierunkach jest tak, że uczelnia ma podpisaną umowę z pewnym brytyjskim uniwersytetem i w przypadku gdy odbębnisz jakieś 30h zajęć online tam (nie musisz nawet być w UK XD) to dostajesz dyplom tej zagranicznej uczelni. Wszystko za hajs. Stad jeden nadmiarowy dyplom


@p3ter: no ale pewnie dostajesz jakiś tam "dyplom" ukończenia kursu, a nie licencjat czy mgr za
publiczne uczelnie mają znacznie wyższy poziom


@Pierorzek: mówisz tak z doświadczenia czy bo tak Ci się wydaje? bo ja studiowałem na dwóch państwowych i prywatnej i nie zauważyłem różnicy w poziomie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak zwykle cope studentów dziennych, którzy jak widzą, że ktoś płaci czesne to ich jedyne dwa neurony łączą to z płaceniem łapówki za zdanie egzaminu XD
Chodzi też o kierunek, czyli prawo. Po pierwsze, wersow też „studiuje” ten kierunek na takiej bananowej uczelni w krk, gdzie poziom jest niski i sporo tam osób jej pokroju, czyli karynki rodem z legalnej blodynki.

@ProResHq: nie wiem jaka jest ta wersow, bo nie interesują mnie patostreamy dla gimbusów, ale znalezienie pustych lal na wydziale państwowych uczelni to żaden problem.

Po drugie, żaden student prawa na państwowej uczelni nie uwierzy, że
@bylem_zielonko: Cieszę się, że masz czarodziejską kulę, która podpowiada Ci na jakich uczelniach studiowałem ( ͡° ʖ̯ ͡°). Powinieneś się sam jeszcze dokształcić, skoro sądzisz, że studia państwowe są darmowe.
Bez studiów prawnikiem nie zostaniesz. A po gównostudiach prawa, łączonych hurtem z dwoma innymi kierunkami - tym bardziej


@ProResHq: ty wiesz w ogóle jaka jest droga do zostania prawnikiem czy radcą prawnym? Jak niby dyplom z tej czy innej uczelni ma wpłynąć na to? XD
@bylem_zielonko: akurat kierunek który studiowałem dziennie jest wyjątkiem bo tam studia zwykłe i płatne mają dokładnie ten sam poziom bo grupy są łączone.

Kończyłem jednak prywatne liceum które było zaj3biste ale po nim ta sama firma miała prywatną uczelnie gdzie dosłownie poziom był żaden i zdawał każdy kto zapłacił. I słyszałem, że tak jest w innych prywatnych placówkach. Co więcej widzę jak traktowani przez pracodawcę są kandydaci na przykład z uw
gdzie dosłownie poziom był żaden i zdawał każdy kto zapłacił. I słyszałem, że tak jest w innych prywatnych placówkach


@Pierorzek: No to jak słyszałeś, że tak jest to trzeba było zrobić donos do komisji państwowej żeby cofnęła akredytację, bo dyplomy są
tak naprawdę państwowe, więc skoro państwo się
pod tym podpisuje to jest coś nie halo( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co więcej widzę jak traktowani przez pracodawcę są
jaki kierunek wariacie


@paniejanuszu:

prywatna gówno uczelnia Łazarski i wszystko jasne.


@FrankUnderwood:

A, to tak wygląda to kupowanie dyplomu. Fajnie, że dorzucają eko reklamówkę, żeby łatwiej było się zabrać. Z kodem #lawyer 3 w cenie 1


@ProResHq:

to jest Łazarski xD to się kupuje.


@markkk92:

Doprawdy zabawny jest kwik ludzi w ogóle bez dyplomu czy z państwowych uczelni, gdzie ludzie ściągają na egzaminach lub mają egzaminy, które co