Wpis z mikrobloga

@carbucketty ja np nie lubie jak laska jest bardzo chuda. Wole zeby miala troche cialka. Oczywiscie nie chce zeby byla gruba /miala nadwage. To bardzo odpycha. Takie sa po prostu preferencje estetyczne wiekszosci facetow. Tu nie ma co rozkminiac. To tak jakby pytac laski czemu nie pociagaja ich faceci 150 cm wzrostu.
@carbucketty wały tłuszczu, niezgrabna sylwetka, obwisłe piersi, kiepska kondycja. Do tego dochodzi pewien poziom ignorancji żywieniowej i lenistwa, pewna mentalność, która też odpycha gdyż czasem są po prostu żeńskim odpowiednikiem stereotypowego "brzuchatego faceta z piwem przed telewizorem".
@thewickerman88: A jeśli taka kobieta się wymaluje, będzie miała zrobione paznokcie i włosy, dobrane ubranie, to świadczy o pewnym poziomie zadbania. Właśnie niektóre dziewczyny wola misiów niż „suchoklatesow”. Ja akurat lubię wysokich i chudych i to zawsze był mój typ, o wiele bardziej niż faceci z silki :D kobiety wole bardziej krągłe niż szczuple (podwójne standardy hihi). Nie chce teraz zabrzmieć jak wymówka większości otyłych osób - ale są jednostki chorobowe,
te osoby maja lekka nadwage - 5-7 kg. Czy wtedy tez są odrzucone jako nieatrakcyjne?


@carbucketty: z doświadczenia wiem, że ludzie mocno niedoszacowują wagę/nadwagę u kobiet. Jeżeli kobieta nie ma #!$%@? genów z figurą japka (czytaj nie jest Polką), to dopiero po wejściu mocno w otyłość (BMI 33-35) zacznie być obrzydliwa dla większości facetów. Kobieta ze zwykłą nadwagą typu BMI 27-28 jest w 2021 uznawana za zwyczajną. Takie mamy czasy.