Wpis z mikrobloga

@WykopFajter: oczywiście trzeba miec świadomość, ze to przerysowane i karykaturalne miało być, takie sekciarsko-redneckowe songi.
ale wyszło tak, że sie z tego zrobiły śliczne nutki.
choć jeśli mi sie to podoba, to chyba jestem podatny, i mnie Joseph niebawem ochrzci. xD
@WykopFajter: primala zacząłem, i w sumie niedokończony czeka na moją emeryturę. xD
pamietam ze chyba własnie w trójce były świetne nutki(zaraz se odświeżę).
ale na 100% oamiętam genialną nutkę, z jakiejś misji palenia miotaczemjakiejs plantacji, czy coś.
no i tytułowy theme z trójki tez kozak mocno.
piszę z pamięci, bo to w uj dawno przeciez.
w 4 tez misje dla tych 2 cpunow mialy dobry ost


@WykopFajter: to gdzie w takiej bujnej roślinności wsród cudnych zwierząt xD polowałeś? kurde, dawno nie grałem, a w bibliotece jest też i czwórka. chyba mawet zainstalowana. ;)
Poza 3,4 i 5 gralem Primala i podobał mi się. Może dlatego, ze malo tego typu gier. Ten Far Cry 6 to chyba kupie na promke za rok-dwa bo już nie mam parcia jakoś i gameplayowo ten świat mi się średnio podoba po gameplayach. A co do muzyki to tak. Ta sekciarsko gospelowa świetnie pasuje do gierki, chociaż nie moje klimaty. We will rise again moim zdaniem przebija to. Zwłaszcza ta wersja
@Tami: może nie przebija, ale jest równie fajna. ;P
najlepsze, to gdy się zakradasz pod posterunek, skanujesz lornetą łotrów by ich po cichu wysiekać, a z zabudowań i aut słychać już te nutki, z oddali.
fajne to, mogłbym tak siedzieć w tych krzakach, i tylko słuchać i obserwować. xD