Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 4!
Faza pucharowa - Mecz 12

Tag do obserwacji lub czarnolistowania: #mirkoserial
Drabinka pucharowa, reguły i uczestnicy: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Nhhixx-FdmDsIle2FMGOOC1yWwDbJniNK_2I55eyDUA/edit

Skrót zasad: Tym razem ocenimy seriale z ostatnich 5 lat (powstałe po 2016 roku). W ankietach głosujemy na najlepsze naszym zdaniem seriale. Wygrany danego pojedynku przechodzi do kolejnego etapu. Głosowania trwają nie krócej niż 24 godziny.

GŁOSOWANIE W KOMENTARZACH!

Prócz głosowania proszę także o plusowanie wpisów! Dziękuję! Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta #seriale #netflix #hbogo #hbo
Pobierz Matt888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 4!
Faza pucharowa - Mecz 12

Tag ...
źródło: comment_1632204362rFd9DuDbSAHDosX8UdYMFM.jpg
  • 20
Mare z Easttown mnie jakoś nie przekonało do siebie, może to nie moje klimaty, a może za mało obejrzałem (3 odcinki, bo później zapomniałem o nim). Ale rozumiem, że innym się może podobać.

Za to Cobra Kai była dla mnie czymś zupełnie nowym i świeżym. Mimo że pomysł bazuje na bardzo prostych i starych schematach. Mimo wszystko Nie jest to serial tak oczywisty jak by się mogło wydawać, a karate jest tam
@Matt_888: Ja #!$%@?, jedna z najlepszych ról w życiu Kate Winslett, kapitalny serial pod każdym względem, scenariusza, reżyserstwa, aktorstwa, postaci, technicznym i się okaże, że #!$%@? z Cobra Kai. Daje na czarno, bo codziennie muszę sobie bigosu gotować na uspokojenie przez #!$%@? wykopków.