Wpis z mikrobloga

Hej niedlugo sie żenię, i jak powiedzialem rodzinie i znajomym ze robie sobie 2 miesoace urlopu i jade w tripa to powiedzieli, że to przesada. W koncu to jedyny taki czas w koim zyciu? Chce jeszcze cos przezyc, jakaś przygode. Chyba to nie taki problem? Ale to nie jest jakis melanz 2 miesiace, po prostu chce odwuedzic dawnych znajomych ktorzy osiedlili sie na calym swiecie, to sie liczy z odwiedzeniem 7 krajow, fizycznie nie da sie melanzowac na takiej wyprawie xd #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@huntforfur: nie, dla mnie 2 tygodnie wakacji to już za dużo. Poza tym, obecnie praca mi na to nie pozwoli. Po trzecie, na chwilę obecną działam jako singiel, także samemu by mi się nie chciało. Czyli 3x nie, ale nie mówię, że nie rozumiem takiej zachcianki i absolutnie bym jej nikomu nie odradzał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@huntforfur: Tam ciul z rodziną i znajomymi. Co na to twoja różowa. To chyba najważniejsze. Jak jest za to luz. Korzystaj. Jeśli nie to wtedy problem.
Ja bym się tylko zastanawiała nad twoim podejściem. Rozumiem, że w małżeństwie już byś nie mógł podróżować? Ani sam ani z różową? Albo że w nim nie można nic już przeżyć? XD Bo jak traktujesz ślub jak pogrzeb faceta to trochę słabo.