Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1932
Wiecie jaka jest najgorsza strona epidemii? To, że w około aktywowało się tak wielu debili. Jestem pewien, że w waszym otoczeniu też znalazły się takie osoby, które uważaliście za normalne i niczym się nie wyróżniające, a covid zmienił ich w foliarzy, którzy nie chcą się szczepić, krzyczą o spisq, nwo i big pharmie.

Przebudzenie debili - to jest najgorsza strona koronawirusa.

#szczepienia #koronawirus #covid19
  • 126
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala: ja to w realnym zyciu jeszcze nie spotkałem sie z tymi wojnami co na wykopie. Kazdy ma to gdzieś czy ktos sie szczepił czy nie, a jak juz zaczyna sie temat covida to na poziomie: szczepiles sie? Nie, a ty? Ja tak. Aha, no no. Nie znam i nie kojarzę żadnej osoby, zeby jakos bardziej poruszała ten temat, a pracuje na moim obszarze z 100 ludźmi, wiec jakas tam społeczność
  • Odpowiedz
@Heady1991: chcesz mieć drugie Bergamo? Przez Twój brak solidarności umierają ludzie. Z takim podejściem nigdy nie pokonamy Covid-19. Włącz myślenie.
Czy jakoś tak.

W ogóle śmieszna historia. Ziomeczek w zeszły wtorek leciał do Szkocji. Żeby nie było problemu to się wcześniej zaszczepił. W przed dzień wylotu dostał informacje, że musi być wcześniej na lotnisku by zrobić test na covid za 160 pln XD
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala: ja jestem bardzo zagorzałym zwolennikiem szczepień w rodzinie maialem przypadki antyszczepionkowcow i ich #!$%@? za każdym razem, a sam się jeszcze nie szczepiłem, po pierwsze dlatego że covida przechorowałam ale również dlatego że trzeba powiedzieć sobie jasno nie wyeliminujemy wirusa przegraliśmy, WHO i wszystkie kraje dały dupy kompletnie sobie swiat nie poradził z takim typem wirusa szczepionka ochroni cie w tym roku a za rok wirus zmutuje i już nie.
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala: dla mnie najgorsza strona pandemii była jak przed policją musiałem uciekać o 22:50 za brak maseczki. Zadanie o tyle ułatwione, że oni w swoich maseczkach nie byli za bardzo w stanie biegać.

Foliarze to są w obu obozach tak swoją drogą, ile osób ma nienaukowe podejście do np. używania naseczek i zamiast tego traktuje je bardziej hak amulet ochronny... #!$%@?, z tego się religia już zrobiła.
  • Odpowiedz
ile osób ma nienaukowe podejście do np. używania naseczek i zamiast tego traktuje je bardziej hak amulet ochronny...


@DiscoKhan: Nie można wymagać od przeciętnego Kowalskiego "naukowego podejścia" i zastanawiania się non-stop, czy w danych okolicznościach i miejscu maseczka ma sens czy nie. Maseczka nie jest czymś, co ma jakiekolwiek skutki negatywne, o ile człowiek zachowuje elementarne zasady higieny (porównywalne z zakładaniem codziennie czystych gaci, tylko w przypadku maseczki higiena jest jeszcze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
: ja to w realnym zyciu jeszcze nie spotkałem sie z tymi wojnami co na wykopie. Kazdy ma to gdzieś czy ktos sie szczepił czy nie, a jak juz zaczyna sie temat covida to na poziomie: szczepiles sie? Nie, a ty? Ja tak. Aha, no no.


@Tigermass: no na szczęście czarmandery w zdecydowanej boją się / wstydzą swoich urojeń w realnym świecie
  • Odpowiedz
@texas-holdem: 1/3 Polaków rąk nie myje a ty naiwnie myślisz, że większość zachowuje tą elementarną higienę? Błagam cię.

Od cholery ludzi dotyka ją brudnymi rękoma wyjmując ją z brudnej kieszeni tylko po to żeby latać z odsłoniętym nosem.

Prospołeczna postawa, a pod okiem jedzie mi czołg. W Norwegii czy w Finlandii używanie masek pomagało ale nasze społeczeństwo dosyć mocno się różni od tych z tamtych krajów i przepisy oraz zalecenie powinny
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@artur7177: dlaczego zawsze wmawiacie innym strach? Czy to do odwrócenia uwagi od waszego leku przed igłami i spiskami? Większość ludzi wcale się nie boi wirusa, a tym bardziej bo są zaszczepieni.

@Heady1991: tak, bo uważasz że szczepienie to jest jakaś wewnętrzna potrzeba xD
  • Odpowiedz
1/3 Polaków rąk nie myje a ty naiwnie myślisz, że większość zachowuje tą elementarną higienę? Błagam cię.


@DiscoKhan: Na przyszłość postaraj się odnosić do tego, co konkretnie zostało napisane, zamiast czynić założenia, co rozmówca myśli. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@texas-holdem:

Pisałeś jakby masevzki nie miały skutków negatywnych przy elementarnej higienie - czegoś co 33% Polaków nie posiada.

Obaliłem twój czczy optymizm w tej kwestii.

Nie pozdrawiaj mnie tylko się odnieś tchórzu z myśleniem życzeniowym. Kolejny zelota religijny co mu się nie podoba bardziej rzeczowa dyskusja bez zbędnych upiększeń.
  • Odpowiedz