Wpis z mikrobloga

@chrusto: Zagrałem i kolejna generyczna nudna, brzydka gierka na 5minut. Sorry ale brawl stars jest milion razy lepsze. Patrząc na konkurencje w postaci mobilnego lola, te pokemony wyglądają jak wypierdek, zwłaszcza wizualnie
trejn - @chrusto: Zagrałem i kolejna generyczna nudna, brzydka gierka na 5minut. Sorr...
@chrusto:

aha


Tobie się podoba bo pewnie to pierwsza gra w jaką zagrałeś z gatunku moba xd? Pewnie też dla takich mapetów to jest robione. Niestety Heros Of The storm ( z takim samym gameplayem) miało premiere 6 lat temu, więc troche zaspali w nintendo. Na szczęscie jestem przekonany że pokemon unite skończy tak samo jak jego pierwowzór czyli w grobie

https://www.gry-online.pl/newsroom/zbliza-sie-koniec-heroes-of-the-storm-blizzard-ogranicza-wsparcie/zb1b789
@Tesseract: Pokemon Go to jedyna produkcja która im wyszła bo nie odpowiadało za nią Nintendo. Jej sukces to zasługa Niantic, nintendo jedyne co od siebie dodało to narzuciło by jej nie aktualizowali czy przesuwali całe eventy o miesiące ze względu na to by nie kolidowały z premierami gier na switcha i nie odbierały im uwagi. Niestety jest martwa od dwóch lat głównie z powodu korony ale też braku pomysłu na dalszy
@Tesseract: Ale co mnie gówno obchodzi jako gracza przychód? Zobacz sobie kiedy była ostatnia duża aktualizacja i tu wróć. Niantic zatrzymało rozwój pokemon go żeby im nie ukradło franczyzy, zresztą już teraz jak ktoś mówi czy myśli o pokemonach to ma w głowie pokemon go a nie jakiś szajs ze switcha z ocenami 4/10 xd
trejn - @Tesseract: Ale co mnie gówno obchodzi jako gracza przychód? Zobacz sobie kie...
@Tesseract:

Co chwila są jakieś nowe funkcjonalności dodawane i jakies eventy. Gdyby gra była martwa, to raczej ludzie by nie wydawali na nią z roku na rok coraz więcej


Słucham jakie, dodawanie na przemian na raidy 10 tych samych legendarnych pokemonów od 5 lat xdddd

nowe funkcjonalności


Kolega nigdy chyba nie grał w pokemony go i próbuje brać udział w dyskusji z 45lvlowcem
@JoeGlodomor: Graj sobie w 40 taką samą kopie lola dla, takich ludzi robią fife co roku. To już by zapłacili za reskin i zrobili poważną gre a nie produkowali takie dziadostwo jak pierwsze podróbki lola z 2011 xd
trejn - @JoeGlodomor: Graj sobie w 40 taką samą kopie lola dla, takich ludzi robią fi...