Wpis z mikrobloga

@swiety_spokoj ale że co? To ze strajku po zaostrzeniu prawa antyaborcyjnego? Sam chodziłem i darłem mordę. nie dla kobiet, a dla dzieci. Żeby ich nie skazywać na cierpienie. Jako ewentualny przyszły ojciec też chciałbym mieć zdrowe dziecko.

Chociaż hasła mają o kobietach, nie o dzieciach czy aborcji.
ale że co? To ze strajku po zaostrzeniu prawa antyaborcyjnego? Sam chodziłem i darłem mordę. nie dla kobiet, a dla dzieci. Żeby ich nie skazywać na cierpienie. Jako ewentualny przyszły ojciec też chciałbym mieć zdrowe dziecko.


@WolvvloW: to chyba nie widziałeś listy ich postulatów. Aborcja w przypadku chorego płodu, czy gwałtu to zupełnie coś innego niż to, o co one postulowały.

Skrobaniu się 16-letnich Julek na życzenie z pieniędzy podatnika mówię
@swiety_spokoj ale kogo "ich"?
No dobra, szczerze mówiąc, chodziłem, dopóki myślałem, że to się nazywa Strajk kobiet, bo strajkują kobiety.
Jak załapałem, że stoi za tym jakas lewacka bojówka i chcą większych zasiłków czy jaki luj, to mi przeszło
Jak załapałem, że stoi za tym jakas lewacka bojówka i chcą większych zasiłków czy jaki luj, to mi przeszło


@WolvvloW: no właśnie o to chodzi. Tam było łącznie jeśli dobrze pamiętam 27 postulatów z czego większość to typowo lewackie żebranie o benefity typu darmowe podpaski.

90% lasek, które były na tych protestach nawet nie wiedziały o co walczą. A kolesie simpy liczące na jakiś profit po walce o cipę, również w
@swiety_spokoj no my z (byłą już) narzeczoną poszliśmy, bo byliśmy wnerwieni na maxa. No i drugi powód to to, że bym jej samej nie puścił. Ale yup, niedoinformowanie było. Chociaż postulaty pojawiły się po jakimś czasie, nie?