Wpis z mikrobloga

Przypomnienie, że tak naprawdę Iniesta zakończył profesjonalną karierę w wieku 34 lat (bo grę z karzełkami w Japonii tak naprawdę profesjonalną karierą nazwać nie można) xD

Przypominam również, w tym wieku Ronaldo wygrywał z Realem trzecią Ligę Mistrzów z rzędu, a Modrić w tym wieku dostawał Złotą Piłkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Xavi też dobry, ale ten grał do 35 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A Messi na ten moment "chlip chlip, gra w Ligue 1 wymaga amklimatyzacji, nie można tak po prostu wejść i strzelać goli w lidze franmcuskiej, poza tym chlip chlip trener nie daje mi ustawiać składu i mnie ściąga z boiska w 75 minucie ;//"

Tymczasem starszy o dwa lata CHAD RONALDO wchodzi sobie z buta do najtrudniejszej ligi świata i z miejsca w debiucie pakuje 2 bramki rywalom, stając się tym samym główną siłą ofensywną Manchesteru United xD

Odwieczna beka z ostatnich legend Barcelony xD

#pilkanozna #fcbarcelona #realmadryt
źródło: comment_1632486555L39R8TC4ODB7svc9S7kalq.jpg
  • 7
A Messi na ten moment "chlip chlip, gra w Ligue 1 wymaga amklimatyzacji, nie można tak po prostu wejść i strzelać goli w lidze franmcuskiej, poza tym chlip chlip trener nie daje mi ustawiać składu i mnie ściąga z boiska w 75 minucie ;//"


@JanuszKarierowicz: Przypomnisz ile chad Ronaldo miał bramek i czerwonych kartek po swoich pierwszych 4 ligowych meczach i jednym w LM po przejściu do Juventusu? ( ͡°