Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kilka lat temu wprowadziłem się z do domu teściów. Prawdopodobnie to był największy błąd w moim życiu. Miało być dobrze, brak kredytu, wolne piętro...

Po czasie okazało się jednak, że nic nie jest dobrze. Dzieje się dokładnie to, co we wszystkich opowiadaniach o relacjach młodzi-teściowe. Nie potrafię sobie wybaczyć, że zdecydowałem się tutaj zamieszkać.

Najgorsze jest to, że mamy problem aby się stąd wyprowadzić. Nie blokują nas względy finansowe, ale starch. Boimy się reakcji rodziców, a konkretnie teściowej. Gdy wspomnieliśmy o tym, że planujemy się wyprowadzić rozpętało się piekło. Żona co chwile słyszy od teściowej, że jest niewdzięczna, że oni pozwolili nam tu mieszkać, a my się wyprowadzamy. Usłyszeliśmy już m.in. o tym, że ona (teściowe) zdechnie tu sama (to cytat), usłyszeliśmy, że to wszystko przez to, że mamy pieniądze i nam się w głowach poprzewracało. Słyszymy też, że nasze dziecko będzie biedne bez dziadków, i, i jeszcze wiele, wiele więcej.

Teść jest alkoholikiem.

Co ja zrobiłem.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #614ee61b4f6e84000a2c069f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 86
Ej serio znam ludzi co mieszkają ze sobą, to kwestia SZACUNKU, zasad, odrębności, trzymania się tego i nie wpie#@$lania się. To naprawdę można zrobić. Jeśli chodzi o domy to tym bardziej przy osobnych wejściach można się właściwie nie widzieć. Poważnie, dajecie sobie na głowę wchodzić z grzeczności a potem się dziwicie, że ktoś wszedł i vice versa
@Idesiku_Nago: @reventon: @Pantegram:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kilka lat temu wprowadziłem się z do domu teściów. Prawdopodobnie to był największy błąd w moim życiu. Miało być dobrze, brak kredytu, wolne piętro...


@AnonimoweMirkoWyznania: Chyba trafilem zajebista tesciowa, bo sama mi kiedys odradzala taki pomysl w zyciu (jej syn przebakiwal o takiej opcji). Zreszta sama zdecydowala sie mieszkac ze swoja matka i jej maz ma #!$%@? na to, ale ona mowi ze to najgorszy pomysl ever xD Miec dom jeszcze