Wpis z mikrobloga

„Lider Rynku Hostingowego” dla nazwa.pl

Miło nam poinformować, że nazwa.pl otrzymała tytuł "Lider Rynku Hostingowego". Wyróżnienie zostało przyznane podczas uroczystej gali w Warszawie.

Każdego dnia pracujemy nad poszerzaniem funkcjonalności oferowanych przez nas usług. Opracowujemy też nowe projekty. Więcej na temat naszych najbliższych planów można przeczytać na nazwa.pl/blog/nazwapl-liderem-rynku-hostingowego-w-polsce.

Specjalnie dla Was mamy #rozdajo! Wszystkie osoby plusujące ten wpis otrzymają voucher na zamówienie usługi CloudHosting Start na 6 miesięcy za darmo!

Zabawa trwa do środy (29.09.2021), do godziny 20:00. Powodzenia!

#nazwapl #it #technologie #nowoczesnetechnologie #nagroda #innowacje #hosting #cloudhosting #serwer #serwery #cdn #cloud #chmura #technology #backup #cloudbackup #redis #memcached #nodejs #mongodb #mail #wordpress #prestashop
nazwapl - „Lider Rynku Hostingowego” dla nazwa.pl

Miło nam poinformować, że nazwa....

źródło: comment_1632813143LRdlPYyS2UpgqtoKce4my7.jpg

Pobierz
  • 95
@janekplaskacz: No, to swoją drogą, ale gdy zobaczyłem to:

Jeżeli domena zarejestrowana jest poza nazwa.pl, w celu zapewnienia prawidłowego działania, należy:

- w Panelu Klienta nazwa.pl wybrać w sekcji "Twoje usługi" pozycję "DNS Anycast"

- dodać domenę i przekierować ją w Panelu Klienta nazwa.pl na usługę server******.nazwa.pl

- opłacić usługę DNS Anycast

to serio się zdziwiłem.
@janekplaskacz: Połączenia w ramach infrastruktury nazwa.pl są bezpieczne i nie musisz obawiać się o swoje dane. Co do obsługi starszych wersji PHP, zalecamy aby z nich nie korzystać. O opłatach informowaliśmy rok przed ich wprowadzeniem, aby wszyscy mieli czas na aktualizację swoich stron.
@janekplaskacz: CloudHosting to nie są serwery bazodanowe, a dostęp do baz danych możesz realizować przez interfejs WWW jeżeli potrzebujesz pracować bezpośrednio na danych w bazie. Jeżeli oczekujesz dodatkowych funkcjonalności, poza te, które są oferowane w ramach CloudHostingu, zapoznaj się z ofertą serwerów VPS https://www.nazwa.pl/vps/, które konfigurujesz samodzielnie, wg własnych oczekiwań.
@nazwapl_tk:

CloudHosting to nie są serwery bazodanowe, a dostęp do baz danych możesz realizować przez interfejs WWW jeżeli potrzebujesz pracować bezpośrednio na danych w bazie.


Ja wiem, że mogę. Tłumaczę: jest to k****ko niewygodne. I nie usługi, nie udostępniam danych, potrzebuję czasem do nich zajrzeć lub zmienić.
ale o opłatach to tak, żeby nikt nie zauważył.


@janekplaskacz: Wysyłaliśmy e-maile do użytkowników starszych wersji baz danych i starszych wersji PHP, publikowaliśmy wpisy na naszym blogu. Wreszcie kontaktowaliśmy się z użytkownikami tego starego oprogramowania telefonicznie.
nie wymagał korzystania z poczty polskiej aby dostać authinfo i przenieść domenę.


@GaiusBaltar: Na ten moment wg przepisów prawa jedyną formą zastąpienia podpisu odręcznego na dokumencie jest podpis elektroniczny. Możesz wysłać do nas PDF podpisany podpisem elektronicznym, zamiast wysyłania formularza pocztą z podpisem odręcznym.