Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 612
@pat1ryk: A ile mamy infrastruktury naziemnej i personelu pozwalającego na sprawne korzystanie z tego systemu? Bo z tego co czytałem to tu jest pies pogrzebany. Raptem tydzień temu się wypowiadał jakiś pilot czy wojskowy i mówił, że z tym co mamy nie wykorzystamy nawet połowy możliwości takich samolotów. Wspomniał też o tym, że nie ma tego kto serwisować, bo w Polsce jest bodaj 3 (sic!) mechaników z odpowiednimi kwalifikacjami, a i
@franaa: No a powiedz mi po co mielibyśmy mieć infrastrukture jak nie było samolotów? XD
Infrastruktura wojskowa w Polsce jest fatalna, bo dopiero od kilku lat cokolwiek zaczęto z tym robić, tylko że właśnie takie zakupy zmuszają do inwestycji, bez zakupów będziemy w dupie do końca świata.

#!$%@?, że ludzie umierają w domach bo na głupi zabieg czeka się latami, ważne że mamy błyszczący samolocik który w razie poważnego konfliktu nawet
@franaa Wybacz, ale brzmisz jak janusz który koniecznie chce coś skrytykować, ale tak naprawdę nie ma większego pojęcia o czym pisze. Robienie afery z tego, że w Polsce nie ma mechaników do obsługi samolotu którego nie mamy jest tego najlepszym przykładem. Oni będą przewidziani i przeszkoleni, naprawdę. Nie musisz sygnalizować takich banałów, to nie jest jakaś tajemna wiedza i nie jesteś mądrzejszy od całego Inspektoratu Uzbrojenia i Sił Powietrznych.

Tych tekstów o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@pat1ryk: Daleko mi do lewaka, ale te kilka puszek za w #!$%@? dziengów i tak nic nie zmieni w naszym wojsku, gdzie dalej żołnierze kupują sobie buty za swój hajs, bo te z przydziału nadają się na śmietnik. Jedyne do czego te samoloty będą służyły to do przelotu podczas defilady czy innych obchodów i tego żeby pisiory mogły stroszyć piórka i udowadniać motłochowi swoją zajebistosc.

A co do służby zdrowia. Ilu
A co do służby zdrowia. Ilu naszych rodaków zwyczajnie przekręci się przez nieudolny system, gdzie brakuje kasy w każdym wydziale?


Kasy brakuje nie z powodu wojska, tylko ogólnie za niskich nakładów.

Kupujemy coś co nie jest nam niezbędne w tym momencie i na dodatek nie mamy na to warunków.


No właśnie jest nam niezbędne, bo wyobraź sobie, że na naszych granicach już trwa konflikt. Mamy wojnę na Ukrainie, mamy Białoruś z dyktatorem