Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@chigcht: dwulicowość bo Jezus mówił żeby nadstawiać drugi policzek.
Teraz nagle życie człowieka nie jest ważne "bo nas atakują", ale jeśli chodzi o płód, który ma kilkadziesiąt procent szans na samoistne unicestwienie, i zagraża życiu i zdrowiu młodej kobiety to "życie ludzkie trzeba chronić za wszelką cenę". Nie widzisz pewnego dysonansu?
@ruszka: @ItsFine:
Zamiast #!$%@?ć mi tutaj o kościele, może posługujcie się rozwiązaniami którymi kierują się ludzie mieszkający w państwie demokratycznym a nie teokracji. Nie znacie praw imigracyjnych, nie wiecie że podpisaliśmy umowy międzynarodowe m.in. z EU, że będziemy chronić granice przed nielegalnym próbom jej przekroczenia?
Wciąż macie mózg na poziomie 6cio latka, że tani propaganda grania na emocjach wam zdrowy rozsądek przysłania?
@Metzger3: nikt inny nie powołuje się na kościół w żadnej decyzji ostatnich lat? Naprawdę żaden przykład nie przychodzi ci do główy, czy po prostu jesteś za młody żeby o tym pamiętać?
@ruszka: Wcinasz się w rozmowę, zarzucasz mi że nie zrozumiałem gościa, który mi tego nawet nie zarzucił i jeszcze się rzucasz, że odpowiedziałem mu i tobie. Nie #!$%@? się do rozmowy, to nie będziesz jej uczestnikiem. Logiczne co?
żadna dwulicowość


@chigcht: Dwulicowość. Bowiem na korzyść PiSu działa to, że mogą się zasłaniać ochorną granic UE, że to gra Łukaszenki, blablabla. Ale doskonale wiemy, że PiS, KOnfederacja i wyborcy mają w dupie tych ludzi. I żaden Łukaszenka tego nie zmieni. Kryzys z 2016 kiedy imigranci pływali po Morzu Śródziemnym i byli zdala od Polski pokazał prawdziwą twarz polaka robaka katolika.
@maciekson: Nie ma obowiązku pomaganiu przestępcom nielegalmie przekraczającym granicę jeśli się jest katolikiem ... Nigdy te osoby prawnie nie będą uchodzcami, nikt nie ma obowiązku się nimi zajmować i pieścić.

Turystów jak się zgubili straż graniczna odprowadza za granicę i niech się cieszą że wracają na Białoruś. Mogą wrócić do zwiedzania a później wsiąść w ten sam samolot i wrócić do domu.

Kiedyś mnie też z Ukraińskiej granicy odprowadzili jak za
@Metzger3:

Wcinasz się w rozmowę


Rozmowa jest o hipokryzji katolików (bo do tego odnosiła się osoba której odpisałeś), a nie o tym, czy wpuszczanie imigrantów jest zasadne, czy nie. Poza tym "rozmowa" to trochę za dużo powiedziane, skoro odpowiedziałeś na komentarz który nie był skierowany do ciebie i nie otrzymałeś od tej osoby wiadomości zwrotnej w momencie pisania twojego posta. Zgodnie z twoją logiką, to ty się #!$%@?łeś w rozmowę między