Wpis z mikrobloga

bardzo mnie ciekawi czy wiktoria g., którą niewątpliwie spotkał niesprawiedliwy hejt w hotelu fatalnier zachowujących się od osób pokroju launo i być może brak pomocy ze strony produkcji, która jednak postanowiła w tej produkcji zostać, ma teraz satysfakcję dziejową, że ludzie ogladający hp, wysyłają takim osobom typy oha, groźby #!$%@? na ulicy. bo jeśli o to chodziło to jest niestety w mojej opinii nie różni się niczym od klauno. nie. programik w którym ona dobrowolnie brała udział ( w którym nie wiadomo co się jeszcze wydarzy) nie jest powodem do takich zachowan. hejt hotelowy nie uzasadnia hejtu z groźbami karalnymi od strony widzów. sorry, nie.
#hotelparadise
  • 8
@matsumo: ale przecież to nie ona wysyła groźby chyba, nie? Ma brać odpowiedzialność za hejt na ludziach, którzy ją obrażali? E słabe. Każdy powinien wziąć odpowiedzialność za własne zachowanie.

Ja jestem ciekawa ilu prawników od odszkodowań już się do Wiki zgłosiło, sytuacja wymarzona, cały materiał dowodowy nagrany i upubliczniony.
@matsumo: nie wydaje mi się, ona raczej się cieszy, że dostaje tyle wsparcia. Ogólnie mega przypomina mi moją psiapsi z roboty. Myślę, że taki freak sportowy i tak energiczna i szalona pozytywnie osoba nie ma czasu na #!$%@?. Ona teraz ma inne rzeczy na głowie niż sprawdzanie jaki hejt teraz mają inni z hotelu jedynie pewnie wie od ludzi, że coś takiego ma miejsce.