Wpis z mikrobloga

Słuchajcie Tinder to świat iluzji i jeśli chcecie utożsamiać się z nim to możecie nabawić się depresji.Otóż ostatnio chodze. Na siłownie wczoraj byłem w Maku i mogę wam powiedzieć, że ładne dziewczyny mają przeciętnych chłopaków a te nastolatki na Tinderze są niedowartościowane i szukają modela a wiecie czemu ? „Ten kto nie widzi piękna w sobie szuka go w kimś innym” próbując uzupełnić swoje braki wewnętrzne.

Ps. Zrobiłem eksperyment na Tinderze i napisało do mnie kilka dziewczyn pierwszych mając zdjęcie modela, a były to same 18 łatki być może nawet nie miały ukończone 18 lat.
Wniosek jest taki, że kobiety z Tindera są tak „smutne”, że za pomocą Tindera chcą tylko się dowartościować.Może faktycznie 10-15% kobiet szuka tam chłopaka a reszta „atencja, atencja, atencja”

Wiecie co jest najlepsze? Ta kobieta która np dała wam kosza na Tinderze lub usunęła pare na żywo moglibyście splunąć na nią i okazałaby się brzydka dla was.

100% kobiet z którymi się spotkałem z Tindera na zdjęciu były 7/10 a na zywo 4/10

Dodam jeszcze, że na Tinderze większość to nieśmiałe dziewczyny, dlatego nie mogą poznać kogoś na żywo.

#tinder #badoo #rozowepaski #p0lka #zwiazki #podrywajzwykopem #uwodzenie #przegryw
  • 10
@Kodzirasek: Tinder to nie jest świat iluzji, po drugiej stronie szkiełka są prawdziwe osoby, kropka

a te nastolatki na Tinderze są niedowartościowane


@Kodzirasek: Te nastolatki mają również i po 3 dychy na karku i guwniaka

ładne dziewczyny mają przeciętnych chłopaków


@Kodzirasek: Nie chodzi o to czy mają lecz czy będą ich żonami i to wiernymi, to że widziałeś jedną parę przeciętną i ekstrapolujesz ten wniosek, że oni zostaną już
YouCanCallMeBillieGates - @Kodzirasek: Tinder to nie jest świat iluzji, po drugiej st...
@lubiep: No bo umysł ludzki chłonie wszystko jak gąbka a tak naprawdę sam tez wierzyłem, że każda chce Chada ale rzeczywistość wyglada inaczej.

Po co Chad do związku skoro taki mógłby mieć na boku inną wiec tylko desperatki szukają Chada do łóżka żeby się dowartościować.