Wpis z mikrobloga

Ech, słucham Xayoo teraz na streamie Grubego i jestem zawiedziony. Mam wrażenie, że nie rozumie o co ludzie mają pretensje. Przecież nam by wystarczyło żeby był tam sam Marcin i Paris. Tyko tyle.
Ludzie krytykują tę łoże przez jego psy które nie stanowiły żadnej wartości dodanej tam. Darcie grubego "głośniej=śmieszniej", zagłuszanie Parisa. O to ludzie mają pretensje.
Czyli na kolejną edycje wystarczy jedna zmiana. Zostawić Xayoo/Parisa i tyle.
#xayoo #twitch #famemma
  • 13
@KnurJajcaty: Ja nie wiem czemu ludzie jarają się tym Xayoo. Typ nałogolo nie streamuje, ma w dupie widzów bo mówi że będzie live a potem go nie robi a sam wyzywał o to Xntentaciona. Zniknąl na pół roku żeby wypromować ziomeczków, wrócił i po tygodniu stwierdził że będzie sobie streamował kiedy mu się bedzie podobać a masa ludzi kupiła suby bo im Xayoo obiecał że będą streamy 2-3 razy w tygodniu
@KnurJajcaty: Tu nawet nie chodzi o to, czy japczan z holakiem sobie dobrze poradzili czy nie, ale sam zamysł loży, w której jest więcej niż 2 osoby jest idiotyczny, bo raczej każdy (oprócz naszych potężnych włodarzy) potrafi sie domyślić, że będzie tam za duży chaos, #!$%@? i zagłuszanie siebie nawzajem. No i jak można było przewidzieć boxdil znowu przywalił w #!$%@? mówiąc, że loża będzie dobrze zrobiona technicznie i organizacyjnie, a
@ZyjeSobieMarcin: jestes debilem.

Ja generalnie nie rozumiem co ludzie widzą w tym Xayoo. Próbowałem sobie włączyć jakieś śmieszne sceny z jego streamów i szczerze to zmroziło mnie mocno.

Ja osobiście nienawidzę muzyki metalowej, uważam ją za gówno i każdy kto jej słucha jest #!$%@?ą. Ale nie wchodzę na tag #metal żeby pisać swoje smęty o tym że nie wiem co ludzie w tym widzą. Wiesz czemu? Bo nie jestem tak głupi
@siadatajta: Ale ten pierwszy cytat to nie mój bo ja nie używam słowa ''mrozi'', sprawdź jeszcze raz xD Poza tym Ja siedze na tagu FameMMA na którym piszą o Xayoo więc argument o tym że nie lubisz metalu więc nie wchodzisz na jego tag jest jaki? Nietrafiony

Co do drugiego cytatu no to czego nie rozumiesz? Napisałem że nie rozumiem czemu ludzie się nim jarają, podałem powody a Ty napisałeś że
@ZyjeSobieMarcin:

Ale ten pierwszy cytat to nie mój bo ja nie używam słowa ''mrozi'', sprawdź jeszcze raz xD

Kaspearv12 15 godz. temu+3 @ZyjeSobieMarcin: Ja generalnie nie rozumiem co ludzie widzą w tym Xayoo. Próbowałem sobie włączyć jakieś śmieszne sceny z jego streamów i szczerze to zmroziło mnie mocno. Paris Platynov to inna liga.

ZyjeSobieMarcin 15 godz. temu @Kaspearv12: Potwierdzam


To na #!$%@? komuś przyznajesz racje, i wygląda na to,
@siadatajta: Serio? Podajesz jako powód nie mój cytat, mówie Ci że to nie mój cytat a Ty cytujesz go jeszcze raz i mówisz ze ja się z tym zgadzam więc jest to argument? xDDD Potwierdzam że Paris jest wg. mnie lepszy od Xayoo. Daje Ci 5 minut zanim na czarną polecisz żebyś przeczytał jakim jesteś dla mnie łachem skończonym i jak za dużo się naoglądałeś Xayoo i teraz wybierasz i naciągasz