Wpis z mikrobloga

Chyba wszyscy już mają powoli dość Wardęgi.
Chłop odświeżył swoje 5 minut w tym roku, ale źle to wykorzystuje.
Przeciągający się spór z Wersow dla łechtania swojego ego.
A najbardziej mnie irytuje właśńie jego EGO, w swoich live ktoś mu tam podskoczy na filmie to "ojj zobaczymy jakie haki na ciebie będą" itd no nie idzie go szukać.
Hipokryzja level hard - wyobraźcie sobie, że ktoś z cukrzycą walczy w MMA, gdzie jest to odradzane i setki ludzi pisali Wardędze, że może nawet umrzeć. Wardęga walczy, planuje inne walki i cieszy się, że "dobrze płacą".
Co by było, gdyby Wardęga był zdrowy a ktoś inny walczył dla pieniędzy w MMA? Jechałby go jak burą sukę! "DLA PIENIĘDZY NARAŻA ZDROWIE I DAJE ZŁY PRZYKŁAD INNYM CHORYM" itd
Nie mogę znieść jego mordy, jego głosu i takiego cwaniakowania. Karzeł 1.50m z paskudnym zarostem a do tego myślący, że jest zabawny bo chodzi w sandałach i skarpetach (poziom żartu level: ŚmiechawaTV).
Dobrze, że zebrał z 30k "na treningi" - na pewno się przydały co było widać po walkach. To jest dopiero scammer wyjaśńiający innych scammerów. Coś jak ci łowcy pedofilów, którzy sami byli pedo xD

#polskiyoutube #famemma #wardega #friz
Pobierz JanParowka - Chyba wszyscy już mają powoli dość Wardęgi.
Chłop odświeżył swoje 5 min...
źródło: comment_1633516982Hh1sHqz99iwI6qy6CtikHD.jpg
  • 23
@JanParowka: wczoraj widziałam shota gdzie Wardęga mówi kto się śmiał z jego przegranej i że jest mściwym #!$%@?. Ale chwila... To już nikt nie może mieć własnego zdania i po prostu cieszyć się z jego porażki? Afera z Wersow ok. Ale to już teraz nie jego sprawa skoro prawnicy obu stron się dogadują między sobą. Jestem ciekawa gdzie są pieniądze które miały iść na psy. Tam będzie kilkadziesiąt tysięcy złotych to
a my to oglądaliśmy w kontekście poważnego pojedynku a nie paraolimpiady.


@MarcelinaM85: co?

Chyba pomyliłaś ppv i kupiłaś przez przypadek fame, a chciałaś ksw ¯\_(ツ)_/¯ Na tym właśnie polega fame mma, znani ludzie za kasę wchodzą do ringu i oklepują/dają sobie oklepać mordę, fani za to płacą i mają radochę, memy i rozrywkę.

Za tyle siana każdy by się dał trochę poobijać.


@MarcelinaM85: Ale nikt by nie chciał oglądać jakieś
@JanParowka: umówmy się panie Parówka - niektórym #!$%@? medialny się należał za te scamy, ale faktycznie, Wardęga stał się trochę męczący i widać, że brnie dalej w klimat jakiejś watahy, co pożera #!$%@? wie co, przeciągnął pomysł o dwie długości już...