Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hlebak: Albo śledzisz newsy i wiesz że została wypuszczona starsza wersja bfa w której część lub większość bugów została już wcześniej naprawiona a obecna beta służy do przetestowania serwerów
@cadcadcad

z jednej strony posmarowane, z drugiej strony masz ludzi którzy wchodzą na beta testing i robią zdziwionego Pikachu że są jakieś bugi


No nie wiem, jednak zdecydowana większość negatywnych opinii jakie zdarzyło mi się widzieć odnosiły się do znaczących zmian w mechanice, które fani Battlefielda odbierają po prostu źle, a nie do błędów graficznych. Chodzi tu m.in o zaburzenie systemu klas użyciem specjalistów i możliwość wymieszania sobie ekwipunku medyka z np
@cadcadcad: Zawsze mnie bawią te wymówki, że to beta, wiec błędy musza być etc. Gra ma premierę za trochę ponad miesiąc, wiec to co teraz widzimy to dokładnie to co trafi do sprzedaży, choć oczywiście cześć bugow na pewno ogarną.

@HasloMaslo Bajki ze starym buildem są jeszcze zabawniejsze, bo to nie jest prawdziwa beta tylko zwykle demo reklamowe, które ma zachęcić do zakupu. Po cholerę mieliby dawać do takiego dema starego