Wpis z mikrobloga

Czasem oglądam te filmiki polskie drogi, stop cham itp i jednego nie czaje.
Dużo osób zamiast #!$%@? wykonać manewr, żeby nie #!$%@?ć to wolą trąbić i #!$%@?ć XD
Pierwsze co to powinien zadziałać instynkt, ominięcia żeby nie było kolizji, lub zwolnić, to nieee, lepiej skupić się na naciskanie trąbienia i z impetem #!$%@?ć, żeby fajny filmik był? XD

#polskiedrogi #samochody #prawojazdy
  • 47
  • Odpowiedz
@Damianowski: Na tym polega błąd przeżywalności. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na serio, wszyscy normalni, którzy po prostu mają kamerkę, ale są skoncentrowani na drodze, myślą za innych i unikają kolizji mają bardzo, bardzo nudne nagrania.

Sam jeżdżę od 10 lat z kamerami, i prawie żadnych materiałów nie mam. Dzisiaj miałem na autostradzie akcję - widziałem, że TIR jakoś niepewnie jedzie, zbliżałem się do niego 130
  • Odpowiedz
@budus2: Zależy od tego jak wycenią ( ͡° ͜ʖ ͡°) ponad 2 lata temu sąsiadka zrobiła mi taką niespodziankę na parkingu pod blokiem:

dostałem za to 2800 (z pierwszej wyceny, bez odwoływania się), zderzak wyciągnąłem sam, nie malowałem go jeszcze, lampy ani błotnika nie musiałem ruszać ¯\_(ツ)_/¯ czysty zysk szanowny panie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
aksal89 - @budus2: Zależy od tego jak wycenią ( ͡° ͜ʖ ͡°) ponad 2 lata temu sąsiadka ...

źródło: comment_1633693554W16PGkYARazcDuW0n4BkHz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Dużo osób zamiast #!$%@? wykonać manewr, żeby nie #!$%@?ć to wolą trąbić i #!$%@?ć XD


@Damianowski: kiedyś jeździłem złomem i tylko czekałem na okazje żeby mi ktoś wymusił i żebym skasował tego strupa... I zawsze jak była okazja to hamowałem... Silniejsze ode mnie ¯\_(ツ)_/¯

Dlatego też nie ogarniam o co chodzi z tymi filmikami gdzie faktycznie każdy trąbi i dodaje gazu a nie ma odruchu żeby ominąć przeszkodę
  • Odpowiedz