Wpis z mikrobloga

Co tu się odjaniepawliło... Podjeżdżam zalać LPG na Shellu a po drugiej stronie ładna blondyneczka zmaga się z zatankowaniem swojego nowiuśkiego SUVa od Audi.
Słyszę z drugiej strony, że leje chwilkę po czym pistolet odbija. I znowu, i znowu, i znowu.

Wreszcie wyjmuje telefon i dzwoni do swojego faceta (tak myślę).
Hej, powiedz mi, ja mam tankować 95 czy ON bo coś mi tu nie wchodzi? OK, dzięki. I roześmiana kończy rozmowę.

Słyszę, że okłada pistolet i bierze drugi po czym leje paliwo. Nagle z krzykaczek rozlega się głos obsługi 'Pani na dwójce miesza diesla z benzyną'. Ta się tylko zaśmiała i machnęła ręką.

Spotkałem ją jeszcze w środku przy kasie gdzie wyjaśniła, że pomyliła pistolety i pierwszy nie wchodził. Nie przejęła się informacją kasjera, że wlała prawie litr diesla do benzyny i stwierdziła, że 'Nic się nie stanie' po czym wyszła.

Odjechała xD

#bekazpodludzi #heheszki #blondynka #motoryzacja
  • 46
@Pienio69: brat do benzyniaka wlał całą bańkę ropy… ogólnie samochód chodzi ale nie pali na jeden tłok ale to sytuacja potem się ogarnęła. Samochód stary wiec nie chciało już mu się tego spuszczać i łac innego paliwa. Tata podmienił bańki ( ͡º ͜ʖ͡º)