Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Egroth: co tam takiego wisi (bo widzę że trzy klucze zostały) że amebom opłaca się to ukraść (w tym męczyć się z przecinaniem linki) niż kupić?
w tym kraju nie opłaca się robić nic dla ludzi, wiat, takich stacji itp. Zaraz wszystko #!$%@?, spalone, połamane, pełno śmiec


@_kapsel: Ogólnie też mnie polacy #!$%@?ą, ale m.in. przez takie #!$%@?. To jest tak samo jak ze słodziejstwem - jeśli jedna na 1000 osób jest złodziejem, to nic na osiedlu nie zostawisz bez opieki. To jest 0,1% populacji.

Tak samo jest z wandalami. Wystarczy jeden podpity chwast i już.

Tu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MinisterPrawdy: ale ja bym bardzo chciał żeby takie rzeczy były i nie było trzeba mieć tego ciągle "na oku" żeby ktoś tego nie rozwalił. Postawili u mnie w parku 4 wielkie hamaki, przetrwały niecałe 2 lata, taką stację do serwisu rowerów zdewastowali a stoi uwaga pod wejściem do centrum handlowego gdzie są kamery i pełno ludzi. Człowiek idzie przez osiedle a na trawnikach pod blokami pełno puszek, flaszek i innych śmieci.
@Egroth: na Podhalu jest kilka takich stacji, sam nawet korzystałem. Nikt niczego nie urywa, nie niszczy. Co tam za bydło w tym Poznaniu macie? Przecież to narzędzia za kilka złotych są. Byle menel w gówno to markecie kupi.