Wpis z mikrobloga

Pewnie już było, ale i tak utworzę nowy wpis z moją oceną tego filmiku.

https://www.youtube.com/watch?v=COogEUDcHKw

Ludzie którzy tworzą tego typu programy, gdzie jako uczestnikami są ludzie, którym ewidentnie nie poszczęściło się w życiu jak i w loterii genetycznej, powinni dostać karę więzienia albo nawet dożywocia. Przecież to co oni robią jest nieludzkie.

Zobaczcie nawet ta instruktorka nie chce z nim utrzmywać kontaktu wzrokowego, przez co ma ubrane te okulary, a w 0:28 nawet odwraca głowę, żeby uniknąć kontaktu wzrokowego. A w 0:38 ten sztuczny śmiech i później te głupkowate podśmiechy. W 0:58 jak gostek mówi, że nie ma prawa jazdy specjalnie skierowana kamera na niego, żeby pokazać w całości jego posturę i niedoskonałości. W 2:20 to już wgl dolali oliwy do ognia, jak typiarka się go pyta jak zaczyna rozmowę. Każdy blakpilowiec doskonale wie, że nie ważne jak zacznie tą rozmowę to i tak jest skazany na porażkę.

#przegryw #blackpill #wyjadacze
  • 17
@Pawemol12: szkoda mi chłopa bo gdyby miał za trenerkę chocby tą panią z wczorajszego odcinka to bardziej mi pomogła. Piszecie ze chłop przegral w loterii genetycznej. Ale gdyby schudł i trochę poćwiczył to u tych przecietbych pan mialby szanse
@Pawemol12: To też nie jest tak, że to jest kwestia tej jednej "trenerki". Za tym programem stoi cały sztab ludzi, a potem w stacji telewizyjnej, która jest poważnym biznesem, też ktoś decyduje czy ostatecznie coś puścić i tu nikt nie powiedział "stop". To jest niesamowite. TTV należące do całego koncernu TVN, który podobno stoi na straży tolerancji i obrony słabszych.
@EastWestEast: No to zobacz, po tym filmiku w polecanych wyskoczyło. Tam jest trener i jak to powiedziałeś mało atrakcyjna dziewczyna. Btw dziewczyna chyba ma anoreksję ()
Chore gówno, zabłądziłem w internetach xD