Wpis z mikrobloga

Cyrk dla ameb ta manifestacja i kontrmanifestacja z dupy XD Same stare dziadki i partyjni działacze oraz ich klakierzy w obu przypadkach. Nie wiem jak możecie tracić wolny czas na tworzenie długich wpisów, memów i innych badziewiów. Sprawa z dupy, żadnego PolExitu i tak nie będzie, a manifestanci nawet nie wierzą w to, że PiS by go chciał. Wszystko co się w obecnej chwili dzieje to zagrywki pod elektorat. I to przy użyciu najciemniejszej masy, która przychodzi kilka godzin postać na dworze i pokrzyczeć jakieś puste hasła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#4konserwy #neuropa #bekazpodludzi #protest #polexit #bekazlewactwa #bekazpo #bekazpisu
  • 12
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: Cameron chciał referendum brexitowe, żeby zamknąć temat brexitu. Liczył, że referendum upadnie. Z tego samego powodu wcześniej było referendum o niepodległości Szkocji. Miało to po prostu na lata zamknąć usta zwolennikom wyjścia z UE/Zjednoczonego Królestwa na lata, a pewnie i dekady.
A to, że potem wielki biznes i Rosja się zaangażowały to inna kwestia. Ja tutaj chciałem tylko pokazać, że można nie chcąc wyjścia z UE, wywołać dyskusję, nad którą