Wpis z mikrobloga

@AvantaR: tak, tam wszystko ma byc polite i zgodne z political correctness. Oczywiscie wszystko to wyglada ladniej, ale wcale nie chcialbym, zeby wykop sie zmienil w takie slodkie gowienko


@kfiatek_na_parapecie: Ja nie mówię tu o słodkim gówienku, ale po komentarzach opartych o jakiekolwiek informacje, źródła i wyjaśnienia, o co właściwie chodzi. Główna wykopu to taki ściek, że sensowne informacje (niekoniecznie zgodne z naszymi poglądami) poparte czymkolwiek toną w zalewie gówna
@AvantaR:

Reddit to ściek, tam subreddity stanowią takie bańki poglądów, gdzie nie możesz nic powiedzieć, bo jesteś natychmiastowo banowany. Jak wejdziesz sobie w regulamin niektórych subredditów to zobaczysz, że nawet wprost piszą, że niedozwolone są komentarze mające wywołać dyskusję. Już nie mówiąc o takich kwiatkach jak subreddity tylko dla czarnych, gdzie trzeba wysłać zdjęcie koloru skóry, żeby móc pisać xD
Reddit to ściek, tam subreddity stanowią takie bańki poglądów, gdzie nie możesz nic powiedzieć, bo jesteś natychmiastowo banowany. Jak wejdziesz sobie w regulamin niektórych subredditów to zobaczysz, że nawet wprost piszą, że niedozwolone są komentarze mające wywołać dyskusję. Już nie mówiąc o takich kwiatkach jak subreddity tylko dla czarnych, gdzie trzeba wysłać zdjęcie koloru skóry, żeby móc pisać xD


@trtrtrtr: No to tym gorzej to o Wykopie świadczy, skoro w takim
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Seszelek:

Ludzie dowiedzieli się, że konstytucja Polski jest wyżej od tej Unii europejskiej?


Trybunał ***** przyłębskiej nie orzekał o konstytucji, tylko sobie wymyślił, wbrew konstytucji, że traktaty międzynarodowe są niezgodne z pisowskimi ustawami, a konstytucją wytarł mordę, żeby pisowskie zwierzęta podawały dalej ich kłamliwą propagandę.
@AvantaR:

Jak dla mnie reddit to miejsce dla ludzi, którzy lubią się wymądrzać i podbijać sobie ego ilością punktów karmy na koncie. Taki typ człowieka, który przeczyta kilka artykułów popularnonaukowych i myśli, że pozjadał wszystkie rozumy i musi w każdym komentarzu pokazać jaki on nie jest inteligentny i elokwentny. Dlatego właśnie najbardziej przebijają się takie populistyczne i zgodne z ogólnie przyjętą, poprawną politycznie narracją posty. Nie mogę znieść atmosfery tego portalu,
Jak dla mnie reddit to miejsce dla ludzi, którzy lubią się wymądrzać i podbijać sobie ego ilością punktów karmy na koncie. Taki typ człowieka, który przeczyta kilka artykułów popularnonaukowych i myśli, że pozjadał wszystkie rozumy i musi w każdym komentarzu pokazać jaki on nie jest inteligentny i elokwentny. Dlatego właśnie najbardziej przebijają się takie populistyczne i zgodne z ogólnie przyjętą, poprawną politycznie narracją posty. Nie mogę znieść atmosfery tego portalu, za każdym
źródło: comment_1633943002RF5ktvfSABhY1i7mRonJtF.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AvantaR:


Reddit to ściek, tam subreddity stanowią takie bańki poglądów, gdzie nie możesz nic powiedzieć, bo jesteś natychmiastowo banowany. Jak wejdziesz sobie w regulamin niektórych subredditów to zobaczysz, że nawet wprost piszą, że niedozwolone są komentarze mające wywołać dyskusję. Już nie mówiąc o takich kwiatkach jak subreddity tylko dla czarnych, gdzie trzeba wysłać zdjęcie koloru skóry, żeby móc pisać xD

@trtrtrtr: o to jak test na murzyna u naszych #
@AvantaR:
Nie mam problemu z nauką, bardziej chodziło mi opisanie pewnego podejścia polegającego na wyniosłości i przecenianiu poziomu swojej wiedzy i inteligencji.
Wiadomo, że na wykopie poziom tych wojenek politycznych jest bardzo niski. Ale z dwojga złego, już wolę ten wykop niż reddit. Przynajmniej istnieje tu jakaś wolność słowa, a nie kółeczko wzajemnej adoracji gdzie dozwolone są tylko wypowiedzi zgodne z jedyną słuszną narracją. Wchodząc na reddit czuję się jak w
@trtrtrtr: Nie twierdzę, że reddit jest super, ale notoryczne obrażanie całych grup społecznych, mniejszości, ludzi ze względu na kolor skóry + celowe sianie fake newsów raczej dla mnie z wolnością słowa nie ma nic wspólnego, a raczej pokazuje, że wykop sobie po prostu z tym nie radzi. Albo specjalnie nic z tym nie robi, bo dzięki temu kręci się interes. Oczywiście dla wielu osób (może i Ciebie) hasła typu "pedały do
@AvantaR:

Dla mnie przykładem wolności słowa jest np. to, że na portalu koegzystują zarówno grupy #neuropa , jak i #4konserwy. Na każdy komentarz obrażający lgbt przypada komentarz wspierający lgbt itd. Przynajmniej portal nie jest całkowicie jednostronny i natrafia się na osoby mające skrajnie różne poglądy.
Oczywiście przez wolność słowa nie mam na myśli pisanie obraźliwych komentarzy, ale na reddicie można zostać zbanowanym za byle pierdołę i to jest przegięcie w