Wpis z mikrobloga

@Vadzior: Jest spoko.
Bombilla - chyba najlepsza z tych w rozsądnej cenie.
Pipore - zawsze spoko
Cruz de Malta - obecnie jest cieniem samej siebie, poprzednie dużo lepsze, ale jak na początek jest ok
Kurupi - tutaj może być różnie, bo Kurupi to jednak dosyć intensywna popielniczka. Najlepsza IMO jest Katuava, ale miętowa też spoko. Jak chcesz coś mniej intensywnego możesz rozważyć Pajarito zielone - czuć Paragwaj, ale jednak miętą bije
  • Odpowiedz
@Velion: To może następnym razem bo w sklepie w którym będę robił zakupy nie ma tego.
Słanej goryczki nie musi być, może być nawet duża, bardziej pobudzeniem się martwię.
  • Odpowiedz
@Vadzior: Liebig, aguantadora ogólnie Argentynki con Palo są delikatne w działaniu. Do terere polecam La selve grejfrutowa albo sinceridad pomarańczowe ale na matemundo chyba nie będzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Vadzior: Kurupi zajebiste. Chyba najlepsza yerba jaką piłem. Może klasyczna nie jest dla mnie, zresztą sam zobaczysz że jest różnica. Nie mogę się doczekać aż otworzę inne opakowanie, ale najpierw muszę skończyć Menta y Limon. Jest naprawdę dobre. Jeśli lubisz ziołowe smaki to jeszcze FD Menta y Limon jest ciekawe. Smak teoretycznie ten sam, ale w rzeczywistości to zupełnie co innego.

A co do delikatności: pierwsze dwa zalania piję jedno po
  • Odpowiedz
@Paczek_w_masle: Ok. Już zamówienie złożone więc inne yerby następnym razem.
Mam nadzieję, że pobudzenie mnie nie powali, tego się boje. Do tej pory zwykła czarna herbata działała i tak dużo. Po kawie czy energetyku to drgawki mam, pocę się i czuje pulsowanie w głowie. No i spać nie mogę. Mam nadzieję, że z yerbą tak nie będzie.
A ten FD Menta y Limon to co to jest? FD to jakiś skrót
  • Odpowiedz