Wpis z mikrobloga

Dobrze przyznam się wam.

U mnie w związku bywało słabo.

Zdrady były wcześniej ale już ponad rok w czystości ostatni raz jak się opiekowała dzieckiem to potem ją tylek bolał. I płakała. Mówiła że musi do lekarza ale temat ucichł. Nie wiem co się wtedy stało. Wcześniej po 3 godziny rozmawiała nocami z kochankiem. Dowiedziałem się z bilingów.

ONA mówiła że to dla atencji tak pisała i rozmawiała.

Kiedyś przeczytałem że ona jest jego perełką i że marzy o tym by zrobił z nią co tylko uważa. 

Jednocześnie chce żebym jej ufał.

Ale jak to zrobić, seks jest raz na miesiąc albo i nie, jemy oddzielnie bo ja mlaskam. 

Cały post jest na serio. To nie prowokacja.

Teraz mówi bym zbudował dom na jej działce ale mam tylko 300k a taki dom w tej chwili to monimum 500k. Więc 200k miałbym wziąć na kredyt. Teściowie też na to nalegają.



Co robić jej siostry budują teraz właśnie domy. 

#zwiazki
#p0lka
#seks
#zdrada
  • 26
@lubielizacosy: @kiedys_bylem_bordo:
zgłaszam zdanie odrębne
zdrady to nie jest popularne zachowanie, zdrada ogólnie = koniec związku, nie ma tu o czym gadać, a ja mam z żoną kredo, dom i dwójkę dzieci. tym niemniej przy zdradzie bym się nie zawahał tylko od razu pociągnął za spust (rozwodowy)
dodatkowym bonusem jest, że z tobą nie je, bo mlaskasz i nie uprawia z tobą seksu. ogólnie to możliwe, że naprawdę obrzydliwie mlaskasz,