Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
W ubiegłym tygodniu po 23 miesiącach Garmin poszedł do serwisu.
W niedzielę miało być dlugi spokojny bieg. Tam minimum 2h. A że było rano zimno to trochę ostro zacząłem żeby sie rozgrzać i po 20 minutach przegrzanie i stop. I tak w kółko kilka razy. Wkurzyłem się i wróciłem po 1.5 godzinie.

Wg Danielsa BS to u mnie 6 minut/km.
Jak miałem zegarek to mnie ograniczał i pikał że za szybko biegnę i jakoś szło zrobic te 10++ km biegu spokojnego.

Co trzeba zrobić że wychodzę bez zegarka i robię 15 km w dwie godziny. I w naturalny sposób.

#bieganie
  • 3
@Sl_w_k_1: z calym szacunkiem, ale ja pamietam twoje wpisy sprzed roku, dwoch i mam dziwne wrazenie ze strasznie sie motasz z tym wszystkim i tak po prawdzie, najgorsze co ci sie moglo przytrafic w zyciu to wlasnie to bieganie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sugerujesz sie wynikami innych, zaglebiasz sie w literature, pilnujesz zegarka jak oka w glowe, zeby bron boze tempo srednie i hr nie wyszlo poza
@Sl_w_k_1: @PurpleHaze: o to, to. Mam na wiosce młodego co w wieku 16 lat biegal dyszki po 37min(teraz ma 18 i robi to w 32min) uczyłem go jak korzystac z zegarka, jak synchronizować i co za dane moze uzyskać. Ja jako biegacz z wynikiem zyciowym 42min/10km. Młody nigdy nie potrzebował zadnego sprzętu oprócz zegarka ze stoperem. Dostal od babci na swieta garmina 35 i wykorzystuje z niego tylko czas i