Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 128
#szkola #koronawirus #licbaza #przegryw Zdalne = oszczędność czasu, komfort, brak stresu, redukcja negatywnego wpływu na środowisko naturalne, płynniejszy transport drogowy i wiele innych korzyści. Stacjonarne = paranoja maseczkowa, stres, niekomfortowe warunki psychofizyczne, nieefektywnie wykorzystany czas, wzrost emisji zanieczyszczeń, korki i tłok w miastach. Rachunek jest prosty, każdy z rigczem popiera naukę zdalną.
Pobierz o__p - #szkola #koronawirus #licbaza #przegryw Zdalne = oszczędność czasu, komfort, b...
źródło: comment_1634066846mdbzQKRUT1qmiAP7iIAAK4.jpg
  • 36
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bruuh: jak ktoś się nie chce uczyć to jego sprawa, ja w tym roku np. nauczyłem się czytać cyrylicę z własnej nieprzymuszonej woli i zdobyłem użyteczną umiejętność, której w szkole nikt by mnie nie nauczył. Większość społeczeństwa jak już nie ma przymusu edukacji to zostaje wtórnymi analfabetami, ale to ich problem.
@bruuh: Co to za różnica czy dzieciarnia nauczy się jakiś bzdur i zapomni je po tygodniu czy nie nauczy się ich wcale? Większość lekcji to wyżywanie się na młodzieży przez frustratów życiowych. Uczyłem się w szkole niemieckiego przez 6 lat i #!$%@? umiem.
@bruuh: ja dzięki zdalnym znacznie poduczyłem (już wcześniej się uczyłem, ale było mało czaus) się programowania, zrobiłem nawet kilka komercyjnych projektów i se dorobiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) dużo bardzo mi się to przyda w życiu, niż np. analiza jakiegoś tekstu poety sprzed 300 lat xD zdalne były świetne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@Napoleon_przegrywarte69: studia już dawno powinny być prowadzone zdalnie i być ogólnodostępne, nie widzę żadnych przeciwskazań, a wiele zalet. Elementarna edukacja to inna sprawa, bo 7 letnie dzieci to całkowicie odmienna nauka i bezpośredni kontakt jest konieczny do prawidłowego kształcenia. Na studia chodzą dorośli ludzie, więc nie ma problemów tego pokroju.