Wpis z mikrobloga

Witam najmilsi,

Nigdy o nic nikogo tu nie prosiłem, więc raz chyba nie będzie problemem.
Kuzyn mojego przyjaciela jeszcze się nie urodził, a już ma #!$%@?, poród musi odbyć się w klinice i z miejsca potrzebna będzie operacja serca w którym wykryto ciężką wadę. Szczegóły poniżej:

https://www.siepomaga.pl/serduszko-nikosia

Jakby ktoś mógł wpłacić grosza albo chociaż poratować plusikiem, co by większy zasięg zrobić, byłbym wdzięczny.
I nie wiem czy wypada, ale jak nauczał Janusz Koran Mekka, nic za darmo więc przy okazji organizuje #rozdajo plusującym, giereczki w sumie nieokreślonej ilości, ale przynajmniej 12 różnych tytułów. Nic specjalnego, bez ściemniania - tyle ile z humble choice mam nieodebranych, ale gierka za plusika to uczciwa cena.
Losowanko jutro po 23 - warunkiem odebrania nagrody jest odblokowane PW.

EDIT: Precyzując - po jednej na plusującego, w razie gdyby się 12 plusów nie uzbierało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pomagamy #siepomaga #pomagajzwykopem
  • 6
Losowanko wykonane, prezenty rozdane, poszło 12 sztuk. Mam nadzieję, że wylosowani będą się dobrze bawić chociaż przez 5 minut ()
Smutno troszkę, że nie udało się bardziej akcji rozpromować, ale każdemu plusującemu serdecznie dziękuję.
Z całych sił dziękuje także dobrym osobom, które wpłaciły pieniądze, wiem że kilku mirków dołożyło swoją cegiełkę (a nawet cegłę można powiedzieć), jeszcze raz dziękuję.