Wpis z mikrobloga

  • 507
#coolstory

Stoję w kolejce w #subway by kupić ciastko (bo taki ze mnie słodziak). Przede mną jakąś babka kupuje kanapke, bierze ją od kasjera i wybiega. Na kasie stał taki młody chłopak w koszulce innego koloru niż miała reszta obsługi. Pobladł, wywalił oczy i szepcze pod nosem "klientka uciekła z zamówieniem bez płacenia". Myślę sobie mweh pobiegł bym za nią ale nie będę na dziewczynie robić clothesline'a bo trochę głupio tak za kanapkę za dychę więc niech kasjer gapa płaci za manko. Widać że koleś zaraz się rozpłacze, pyta współpracowników co ma zrobić a wszyscy go zbywają że jego problem. Rozkleił się i mówi że pracuje tu dopiero od 3minut i to był jego pierwszy klient. Przyznam że zrobiło mi się go szkoda. I wtem wchodzi ta babka znowu do subwaya i cała obsługa w śmiech, okazalo się że to jedna z pracownic i chcieli młodemu pokazać że najpierw ma brać kasę a potem dopiero dawać zamówienie :D strollowali go a on pewnie nawalił w gacie :D

tł;dr

  • 22
@Vinniczek: jeden z podstawowych i najprostszych chwytów zapaśniczych, bardzo dobry do zatrzymywania uciekinierów, jak wpiszesz w google to masz wyjaśnienie na wikipedii i pełno filmów na yt