Wpis z mikrobloga

Zajebistą sytuację dzisiaj wychwyciłem pod kebabem. Stało dwóch chłopaków z 16 może 17lat mieli, jeden (taki oskarek) do swojego kolegi (przegryw, długie włosy, szkieletor z krzywymi zębami) przypominał trochę kudłatego że scooby doo tylko w wersji nieco mniejszej ze 160cm może miał? Nie ważne... (oskarek) dawał rady (kudlatemu) jak wyrwać pannę "rady" jakich masa było na wykopie czyli siłka, ciuchy i być zyczliwym dla różowych... W pewnym momencie podeszły do okarka dwie dziewczyny jedna była jego druga połówką , buziak w policzek i się do niego klei, kudlatemu widać że to nie pasowało, mina jakby miał się zaraz poryczeć.

Oskarek zamiast poprostu odpuścić temat, zaczął pytać tej swojej Julki czy kudlaty miałby szanse z którąś z jej koleżanek xD Julka odparła "pewnie jakaś by się znalazła" Ale mina koleżanki Julki mówiła wszystko i zarówno Oskarek, Julka jak i koleżanka tej Julki zaczęli się podsmiechiwać i gadać do kudłatego że ma się nie przejmować, tylko próbować...
Kiedy już odchodziłem z kebsikiem stamtąd usłyszałem jeszcze jak ta Julka namawiała swojego oskarka by zabrać tego kudłatego na imprezę...

Kuhwa jak mi się tego chłopaczyny szkoda zrobiło, że nawet koledzy z niego bekę cisną i jak jeszcze się zgodzi iść na tą imprezę to będą mieć ubaw z niego po pachy.

#logikarozowychpaskow
#logikaniebieskichpaskow
#przegryw
  • 5
@Smietnik112: A ja w tych kucach widze wlasnie potencjał. Kiedyś miałem takiego ziomka, kuca, syn nauczycielki, niezbyt atrakcyjny. Cala podstawówke , gimnazjum z niego sie smiali. Praktycznie dzien w dzien mu dogryzano, obgadywano. Aktywna była szcegolnie grupka chlopaków, takich wlasnie oskarków z klasy równoległej. W małej miescinie koles był jednym z wiekszych posmiewisk. Pozniej poszedł do LO do miasta wojewódzkiego, tam takze na studia, które skonczył z najwiekszymi wyróznieniami i jedna
, zaczął pytać tej swojej Julki czy kudlaty miałby szanse z którąś z jej koleżanek xD


@Smietnik112: to i tak łagodnie. Mi jeden oskar zrobił gorsze świństwo. Zapytał się mnie która dziewczyna mi się podoba i mu powiedziałem, ale myślałem, że zostanie to między nami, a ten podszedł do niej i jej to powiedział, a ta patrzy na mnie i takie yyy fajnie. Ja #!$%@? jakiego buraka wtedy spaliłem.