Wpis z mikrobloga

@BratProgramisty: no i te blachy KBR... Auta z tej okolicy nie mają lekkiego życia. Ciekawe gdzie auto w końcu stoi bo w ogłoszeniu niby Kraków. Pytanie czy twój somsiad bierze ryzyko ewentualnych napraw? Jeśli tak to myślę, że auto jak auto i jeśli na miejscu okaże się, że silnikowo i napędowo jest ok można brać.
@Tonari_Totoro:
@Tonari_Totoro: trochę tanio jak na p38 w tej wersji, generalnie p38 to dobre fury, ale ze względu na skomplikowanie i ilość elektroniki wymagające uwagi...

pytanie czy somsiad jest upośledzony mechanicznie czy coś tam lubi podziabać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tonari_Totoro: wygląda na fajny egzemplarz. Automat jest archaiczny i auto spala ok 13-14 litrów (kolega ma). Natomiast manualna skrzynia może być problematyczna ze względu na jej konstrukcję, a dokładnie sam mechanizm zmiany biegów jest zbudowany w taki sposób, że trzepiń który "wkłada" bieg może się wykręcić i złamać. Przerabiałem temat. Natomiast jeśli nie przeszkadza spalanie to automat + 2.5tds to całkiem dobra konfiguracja. Bardzo wygodne auto.
@Tonari_Totoro: no to już bardziej to p38 bym patrzył, tam jest więcej klasycznych rozwiązań, dwa sztywne mosty bez cudów etc, no i dyfry 4 satelitowe :)

potwierdzam @BratProgramisty, to duże mega wygodne samochody, tyle że tak jak wspomniałem wymagające trochę uwagi i troski, zwłaszcza jeśli były źle prowadzone, co niestety u nas w kraju jest mega częste...

ja o swoim landzie przez 4 lata mogę powiedzieć, że nie miałem żadnej
@Tonari_Totoro: znajomi użytkowali takiego z silnikiem w dieslu, pierwszy właściciel to był dziadek dziewczyny albo auto było kupione jako prawie nowe, zmielilo skrzynię, Szyber padł, podnoszenie szyb padło, co chwilę coś zdychalo, z tego co pamiętam to naprawy były kosztowne...