Wpis z mikrobloga

@Szczepan13 też schudłem 20 kg na diecie pudełkowej myślę że warto podliczyć koszta za i przeciw. Od 20 kg w dół musiałem wrzucić już ćwiczenia bo waga już się zatrzymała ( ͡º ͜ʖ͡º) teraz już -28kg. W diecie pudełkowej jest jedna zasada pozbywasz się całego jedzenia z domu i nie podjadasz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Czyli porownywalnie z moimi obserwacjami i adekwatnie do mojej decyzji o zakonczeniu.

Żeby zrzucic to co mam do zrzucenia w tym tempie musialbym wylozyc jeszcze jakies 10-12 tysiecy na pudelka. I to bez zadnej gwarancji ze nie wroci niedlugo po tym.
@Szczepan13:

Nie gotuje, w domu jadam praktycznie wylacznie sniadania i kolacje.

Nie wiem jakie generujecie koszty, ale u mnie roznica pomiedzy dieta pudelkowa na normalnym trybem zycia w ktorym zywie sie niemal wylacznie w barach (jakkolwiek diete mam urozmaiconą) to 30zl dziennie vs 70 zl dziennie na niekorzysc pudelek.

Tak dlugo jak efekty takiej diety sa slabo widoczne to mi sie po prostu nie oplaca.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szczepan13: no wiesz. Ja też się odchudzam od początku czerwca. Zeszło 10 kg ,z 118 na 108. I bez diety pudełkowej i bez ćwiczeń. Zwyczajnie mniej żre xD , zwyczajnie z biedy.