Wpis z mikrobloga

Uszaty, kogo ty chcesz nabrać? Skoro kupiłeś ten rowerek to pokaż paragon (jak pokazywałeś przy opasce czy kuchence). Nowy rowerek i żadnych naklejek/logotypów na ramie? Mokre opony wskazują, że był myty. Widać, że to używka z MOPSu albo od sąsiadów dostaliście. Paragon na pędzelek za 5 zł pokazywałeś a tu akat w chu.ja granie? Poza tym dziecku rowerek na zimę?? Ty się pochyl mocno i puknij gulką w ten pusty łeb donejtowy oszuście (bo jesteś oszustem. Taka jest prawda). Bęc!

#bonzo
Pobierz Czopelka-golubiew - Uszaty, kogo ty chcesz nabrać? Skoro kupiłeś ten rowerek to pokaż...
źródło: comment_16343092128uNeOMEjAIEzdpGz0QpWkG.jpg
  • 12
@Hethrir: ale taka jest prawda , w porównaniu do ciebie znam historie tego rowerka a mianowicie dostali go rozumiesz ? dostali nie kupili za donejty i Amelinka się wcale nie cieszyła z niego a lalki też nie ma , dalej nie rozumiesz ?> paragon ma nawet na gumę do żucia i się chwali a akurat za rowerek nie ma , chyba nie bronisz typa który wykorzystuje córkę w celach zarobkowych na
@Bem_bem_benc: jestem po prostu niesamowicie zdziwiony tym że ktoś wpłąca pieniądze z pełną świadomością komu to robi i wymaga, to nie jest dobroczynność ale rozumiem że donejty to nie dobroczynność, toteż po co to argumenty o córce, sam fakt dotowania tego człowieka jest błędem, wszystko inne po tym jest jego wynikiem, denerwujesz się na własne błędy-dalej nie rozumiesz, wiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hethrir:
Prawdę mówiąc trzeba mieć niezwykle wysokie IQ żeby zrozumieć trolerów. Humor jest niesamowicie subtelny i bez solidnych podstaw bonzologii większość żartów przeleci nad głową typowego widza.

Do tego dochodzi megalomańska postawa beczki, która została zręcznie wpleciona w jego postać. Fani gniotów są w stanie to zrozumieć, mają potencjał intelektualny żeby naprawdę docenić głębię tych żartów, uświadomić sobie, że nie tylko są one zabawne - mówią nam coś głębszego o ŻYCIU.