Wpis z mikrobloga

Aha czyli w dupie byłeś i gówno zrobiłeś. Nie żebym był za A. M., ale rozumiem, że masz zamiar wyjaśnić sprawę z pewnym użytkownikiem internetu, który Cię zniesławił. No to zaczynamy w ten sposób, że ogarniasz sobie z neta wzór pozwu o ochronę dóbr osobistych, wypełniasz dane, dołączasz screeny w formie papierowej, na koncu nie zapomnij wymienic załączników, które załączasz, tzn. Piszesz info co gdzie kiedy odnosnie danego zdjęcia. Lecisz z kwitami
@MordechajGajusz: On chyba tak po prostu napisał, by Łysy się jutro obudził, przeczytał i narobił w majtki ze strachu, że YouTube kanał zablokuje i źródełko wyschnie.

@RobertoEscobar Byłem w polskim oddziale Google kilka razy, nawet raz przed jego oficjalnym otwarciem na warsztatach Google x Huawei w 2014 roku.

Nie, nie wchodzisz z ulicy i nie rozpytujesz ludzi o jakieś sprawy aferkowe, a o chronie danych też raczej z ulicy nie pogadasz,
@RobertoEscobar: Chłopie ja tu wrzucałem jego zdjęcia z gównem zamiast twarzy przez pół dnia by się nabijać z "masz zakaz", a ty mi coś piszesz, że go wspieram xD

Wytykanie głupoty twoich działań i komentarzy NO BYŁEM W GOOGLE POLSKA DAJEMY MU CZAS DO PONIEDZIAŁKU to nie wspieranie Machaja, po prostu jesteście siebie warci na pewnych polach jak się okazuje xD

lecz się na nogi, bo na głowę już za późno
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tfor: Jakim oficjalnym otwarciem w 2014? Google działa w Polsce od 2005, miałem okazję współpracować z Googlem w Krakowie, działem R&D, do czasu aż go zamknęli w 2015