Wpis z mikrobloga

Wywierciłem w ścianie 8 otworów pod wkręty 10cm i mam problem tego typu, że na jakiejś głębokości trafiam w pustą przestrzeń i w przypadku jednego koła jest 2cm ściany i 8cm pustej przestrzeni i przy obciążeniu ten kołek odchodzi. Jak załatwić taką sprawę? Wiercenie tak wielkich otworów w innym miejscu nie wchodzi w grę. Grubszy kołek? Zalać czymś przestrzeń za tą pustą dziurą? #pytaniedoeksperta

#majsterkowanie #mieszkanie #budownictwo
Pobierz Krunhy - Wywierciłem w ścianie 8 otworów pod wkręty 10cm i mam problem tego typu, że ...
źródło: comment_1634468416VfjQYNPGWsF17NyiyaoYVY.jpg
  • 16
@DaneOsobowe: Zwykłym wiertłem 12', ja tutaj tylko amatorem jestem, może na standardy budowlańców to nie jest wielki otwór.

Ale widzę pełno fajnych rozwiązań padło, powinny dać radę. Majstry to jednak na wszystko mają sposób, dzięki wam!
Blok, nowe budownictwo, ściana działowa


@Krunhy: to na pewno nie jest płyta gk a w środku puste? mówisz ze około 2cm ściany to by pasowało na obrobioną płytę gipsową

mario budowlaniec (youtube) tez robił porównanie kołków, jesli to gk to polecam kołki molly, metalowe bardzo mocne, jesli nie jesteś pewny co to jest to fisher duopower, tez jestem z nich mega zadowolony, jeszcze nigdy sie nie zawiodłem

jest też opcja na