Wpis z mikrobloga

Dziewczyny potrzebuję porady( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatnio przez serial Przyjaciele napalilam się na tkaninowe i grube spódniczki w kratkę ale ciężko mi znaleźć coś co nie wygląda jak... wszystko xD. Niestety obraz Rachel w mojej głowie trochę przysłania mi obraz sytuacji.

1. Czy np taka jest przypałowa? Mnie jakoś jara, kojarzy się z amerykańską nianią Fran xD Ale przyjaciółki bardzo mnie zniechęcają że wygląda na dziadowski materiał. Z drugiej strony one noszą dresy a ja wolę formalne stroje i sukienki ostatnio trochę jara mnie taki styl a'la ChanelxD

2. Gdzie można kupić aktualnie ubrania lepszej jakości? Kiedyś jakoś więcej było takich fajnych tkanin a teraz wszystko wygląda jak AliExpress, nawet w sklepach w których wcześniej kupowałam wełnę, angorę i kaszmir to wszystko jest jakiejś żenującej jakości albo po prostu jest jeszcze letnia kolekcja. Zaczynam wierzyć że już tylko krawiec mi pozostał.

#rozowepaski #mirabelkopomusz #ubierajsiezwykopem #modadamska
Pobierz daddyissues_ - Dziewczyny potrzebuję porady( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatnio przez serial Przyjaci...
źródło: comment_1634473974t20Lalg6xL7z2yXFchcr0W.jpg
  • 5
@daddyissues_ Mam kilka marynarek z tego materiału, głównie Mango z Vinted i noszą się super. Spódniczkę też kiedyś miałam ale bardzo szybko się zmechaciła i nie wyglądała jakoś super dobrze. Z sieciowek chyba tylko w Zarazie widziałam podobną kolekcję, ale znając ich jakość to też będą na max kilka wyjść ( ͡° ʖ̯ ͡°) pic rel całkiem fajna, widzę ją do grubych rajtek i sweterka