Wpis z mikrobloga

@al0al0: przed chwila bylem po ogień w monopolowym(siec Sklepow), i spotkałem taka nawiedzoną babę, chciała dowód za kupno zapalniczki XD. Slyszalem lub spotkałem się Juz z żądaniem dowodu za głównie energetyki, zapalniczki,Piccolo xD,piwa 0%,lufki,bletki,tymbarka radler. Sens tego postu jest taki,czy spotkaliście sie z takimi praktykami,od czego to się zaczęło, jakie jeszcze produkty spotkaliście w takiej sytuacji,i przede wszystkim Dlaczego sklepy uprawiają taka samowolę-najczesciej calkiem duże sieciowki-Jaka jest ich prawdziwa intencja? #wykopjointclub #dowodosobisty #wykopsmokersclub #papierosy #marihuana #energetyki #prawo #sklep #alkohol #pijzwykopem #prawohandlowe #polska #policja #patologiazmiasta
  • 5
Dlaczego sklepy uprawiają taka samowolę-najczesciej calkiem duże sieciowki

Jaka jest ich prawdziwa intencja?


@al0al0: bo twierdzą, że dzięki temu są "społecznie odpowiedzialni" i dbają o prawidłowy rozwój młodych ludzi. jest to oczywista bzdura i rażąca hipokryzja biorąc pod uwagę, że każda z tych rzekomo społecznie odpowiedzialnych sieciówek ma zazwyczaj co najmniej jedną ogromną alejkę z alkoholami i fajeczki przy każdej kasie.

zawiadamiaj śmiało Policję z art 135 kw. jeśli następnym razem
@al0al0: w popularnej sieci francuskich marketów nie sprzedano mi kiedyś 4-paku radlerków 0%, bo nie miałam przy sobie dowodu XD ekspedientka podpiedzieliła mi ten 4-pak z kasy obsługowej i sobie poszła. Stałam jak wryta i nawet się nie odezwałam. Byłam w głębokim szoku