Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski powiedzcie mi czemu jest teraz taki wysyp wolnych kobiet z dziećmi? Ja rozumiem, że jakaś tam część #niebieskiepaski jest lekko mówiąc nieogarnięta i dają dyla zamiast brać odpowiedzialność za swoje czyny, no ale żeby aż tyle? Słyszałem też historie jak to Wasz "zegar biologiczny" napiera i niektóre potrafią iść na imprezę, bzyknąć się z randomem tylko po to aby czuć się "spełniona" mając dziecko :D Serio? A to ponoć faceci później dojrzewają, trochę #logikarozowychpaskow.
Taguje #tinder #badoo, bo tam pewnie też są poszukiwania tego reproduktora ;D

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #616c609a820612000add154d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 39
@AnonimoweMirkoWyznania: dzisiaj większość kobiet pracuje i jest bardziej samodzielna więc wolą odejść niż się męczyć w #!$%@? małżeństwie.
Po 2 rozwódkach jakie znam to powodem było to, że kobieta ma za dużo na głowie:praca, dzieci i jeszcze w domu większość obowiązków jest na ich głowie a mąż narzeka, że żona o siebie jyż tak nie dba, zmęczona jest i narzeka....
@AnonimoweMirkoWyznania
Wolny seks, szybkie konsekwencje.

Ludzie zanim się poznają idą ze soba do łóżka. Później sie okazuje że panna jest ładna, ale ma też mocno zwichrowana osobowość, a koleś jest pijakiem i ćpunem.

#!$%@? o samodzielności kobiet można włożyć między bajki. KAŻDA kobieta która spotkałem na swojej drodze chce samca, który się nią zajmie, da jej bezpieczeństwo, kierunek i ją zdominuje. Żadna by nie rzuciła wysokiej jakości faceta. Ruchają sie z kim
PijanyMistrz:

@AnonimoweMirkoWyznania: bo faceci średnio znoszą odpowiedzialność, szczególnie w dzisiejszych czasach. Mają masę wymagań, nic nie dając.

@little_muffin: A co kobiety mają do zaoferowania poza wrzutnikiem monet pomiędzy nogami? Wiele z was też ma wymagania z kosmosu i to nawet mają już bachora zrobionego, przypadkiem czy umyślnie.

Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
@AnonimoweMirkoWyznania: na początku obowiązki były pół na pół ale potem ciąża i jak kobieta siedziała prawie dwa lata w domu to siłą rzeczy ogarniały dom a panowie się przyzwyczaili do wygody... potem zwolnień na fziecko brać nie chcieli bo przecież więcej zarabiają no i koleżanki znowu poszkodowane bo niby pracowały ale co rusz ich nie było więc awansu żadnego nie dostały no i tak się pokumulowało. Ta druga to w ogóle
Tak naprawdę jest to miks wszystkiego co powyżej. Kobiety popuszczają niewłaściwym facetom, faceci uciekają od odpowiedzialności, babki więcej czasu spędzają w pracy niż kiedyś i nie każdy facet ma czas czy ochotę by się mocniej zaangażować w obowiązku domowe, babki mają wymagania z kosmosu, którym ciężko sprostać itd. Itp. Wszystkie powyższe czy każde z osobna, zależy od przypadku.

Miałem 2 lata temu konto na różnych apkach i już wtedy ilość dzieciatych w
a ich chłopy zaczęły je subtelnie popychać do pracy,


@TheOneWhoKnocks: LOL... wyobraź sobie, że kobiety mają tę świadomość, że jak macierzyński się kończy to się wraca do pracy . Wręcz więszość kobiet by chciało aby facet wykazał się odrobinę i został z dzieckiem w domu trochę dłużej niż te 2 tygodnie ojcowskiego.
Panowie się nie angażują to kopa z dupe i po co z trutniem siedzieć.