Wpis z mikrobloga

normik: #!$%@?ło cie? chcesz sobie zrobić przeszczep włosów? korekcje odstających uszu? to nie z nimi jest problem tylko z twoją głową
też normik: soft looksmaxuje siłownią, fryzurą, ubiorem, kupuje air maxy żeby zyskać kilka cm do wzrostu, bierze leki na trądzik, robi ćwiczenia żuchwy żeby uwydatnić szczękę bo zobaczył filmik na youtube, spędza godziny przed lustrem

Wniosek? Normicy sami podświadomie wiedzą jak ważny jest looksmaxing. Jest on społecznie akceptowalny dopóki nie zakłamuje potencjału genetycznego faceta bo kobieta spokojnie może na tym polu oszukiwać, ale jak facet chce zrobić przeszczep lub zmienić coś innego wbrew swoim genom to jest piętnowany.
#przegryw
  • 6
@chlopak_z_blokow: no i u normika looksmaxing sprowadza się do kupienia ładniejszych ciuchów albo lepszej fryzury, bo genetycznie już wygrali....a przegryw z norwood 3 może najwyżej się na łyso #!$%@?ć...bedac sub5 musisz na start wybulić 20-40k na operacje i zabiegi żeby może dobić do 6/10 a i tak wtedy jedyne co cie czeka to bycie providerem dla jakiejś obleśnej p0lki po 20 związkach z normikami
@Kalafjoreg: Normik to nie jest łatka. Sam jestem failed normikiem, mam normickich znajomych, byłem w kilku związkach i w miare dobrze szło mi z laskami dopóki nie zacząłem agresywnie łysieć. Walke z trądzikiem popieram tak jak ze wszystkimi wadami, a więc chyba się nie zrozumieliśmy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)