Wpis z mikrobloga

W obronie Kamili (Pieczary) i Staszka..

1. Kamila
Serio, ja po dotychczasowych odcinkach nie widzę, aby Kamila robiła coś bardzo złego.
Nie rozumiem o co ta afera, że kazała im trochę popracować? Chciałem zauważyć, że praktycznie każdy rolnik daje kandydatom jakieś prace fizyczne do wykonania. Zresztą sama robiła to z nimi a chyba wszyscy się zgodzą, że wiele osób na jej miejscu by tylko stało i pokazywało palcem co mają robić.
To, że na co dzień ona tego nie robi niczego nie zmienia, jej przyszły mąż prawdopodobnie także nie będzie się tym zajmować, ale jeśli ma tym "zarządzać" to moim zdaniem bardzo dobrze, żeby znał funkcjonowanie takiej firmy/gospodarstwa ze strony praktycznej a nie tylko teoretycznej...
Wydaje się serio miłą osobą, nie gwiazdorzy, nie robi afer, dla mnie na plus.

2. Staszek
Odnośnie tego, że nie zabiega o te dziewczyny, nie angażuje się itd.
Nie oszukujmy się, ale wygląda na osobę majętną, umie się całkiem fajnie ubrać, ma normalną figurę, jest w "kwiecie" wieku, wydaje się być zwyczajnie w porządku ale być może nie do końca umie filtrować/podrywać. Jeśli byłby osoba idealną to przecież by się nie zgłosił do takiego programu, bo i po co? Ludzie są różni, niektórzy potrzebują czasu żeby się otworzyć i tyle.
W kwestii tego, że PODOBNO znalazł sobie dziewczynę przed (poza) programem. W mojej opinii to bardziej jest winna konwencja programu, od czasu wizytówek to końca programu mija blisko rok. Rolnik (czy rolniczka) ma żyć przez rok w celibacie? Jak pozna kogoś, zauroczy się czy tam zakocha to ma powiedzieć "Sorki, fajna jesteś ale biorę udział w programie. Odezwij się za rok, ok?"

#rolnikszukazony
  • 13
@zurad: Aż rok to chyba nie jest, ale popieram, że za bardzo jest to rozciągnięte w czasie. Poza tym nawet jeśli rolnik od 0 do 1 odcinka spontanicznie kogoś nie spotka, to sama wizytówka jest już jego "reklamą" i wiele osób będzie próbowało pójść na skróty i go wystalkować np. po nazwie wsi.
@zurad: Co do Kamili zgoda, nie wypadła źle w tym odcinku. Choć nadal nie jestem pewien czy ona w tym programie bardziej nie szuka fejmu niż męża ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale co do Stacha to zupełnie się nie zgadzam, bo u niego jak na dłoni widać, że kompletnie nie jest zainteresowany poznawaniem dziewczyn. To nie jest kwestia jakiejś nieśmiałości czy braku doświadczenia tylko zwyczajnego wyrachowania. Nieśmiały
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zurad:

jej przyszły mąż prawdopodobnie także nie będzie się tym zajmować

Myślę, że na początku będzie. To by źle wpływało na nastroje w załodze, gdyby przyszedł ktoś z zewnątrz, bez żadnego pojęcia i doświadczenia i zaczął się rządzić. Popracuje, pozna wszystko od a do z i będzie mógł koordynować prace.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zurad: a kto zatrudnia na kierownika pierwszego lepszego chłopa z ulicy, którego kompetencje kończą się na byciu zięciem? To jest poważna pieczarkarnia, a nie jakaś spółka skarbu państwa.