Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 29 lat i chyba ciąży nade mną jakaś klątwa... jestem singielką, nic mi w życiu nie brakuje... no może poza jednym. Mam stałą, fajną pracę, swoje mieszkanie, auto - naprawdę nic z tych rzeczy mi nie jest potrzebne u płci przeciwnej (bo większość z mirasów #przegryw tutaj zarzuca że kobitom tylko na tym zależy), jestem atrakcyjna fizycznie i intelektualnie (choć to ostatnie może być wadą bo głupim chyba serio w życiu lepiej i łatwiej). Brakuje mi drugiej połówki - tak by móc z nią spędzić resztę życia -dlatego nie wchodzę w teraz mało przyszłościowe relacje.. -taki błąd robiłam kiedyś bo bardzo nie chciałam być sama, ale nie klikało -nie będę tu wytykać moim ex ich wad czy obarczać ich winą. Chciałabym chłopa który też ma zainteresowania, zajawki, ciekawą pracę w której się spełnia (nie -nie ma zarabiać dużo -a lubić to co robi -bo to naprawdę robi dobrą robotę na psychice :) ). Dodatkowo byłoby super jakby był normalny (nie zdradzał i nie kłamał).
Gdzie szukać? w pracy "fajni" (w moim mniemaniu, nie chodzi o wygląd a to "coś") wszyscy zajęci, tinder i inne apsy przegrzebane i tam jest jakiś dramat ;_; - przynajmniej z wierzchu.. , co mam robić? zacząć podyplomowe na polibudzie?
ps sporo tu hejtu na panny które szukają niedoścignionego ideału.. każdy ma swoje ideały i wymagania bo bez nich to się i tak rozpadnie :) ale każda z nas ma inne. Sporo tu na tagu też chłopów którzy mają psychicznie chore laski odmawiające terapii, seksu, whateva, czy są po ślubie i budzą się że jednak to nie to.
#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski
#niebieskiepaski
#logikarozowychpaskow
#przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #616d6b39820612000add358a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz
Bagienny
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 106
Większe doświadczenie


@podomka: Większe doświadczenie = większe zużycie, większy uszczerbek na godności. Co innego 3 partnerów do stałego związku, a co innego 20-30 przygód (przebieg przeciętnej studentki podczas studiów + liceum)

Są goście, którzy kupują nowe samochody z salonu, a są goście, których stać jedynie na kręconego passata z 300k przebiegu. Większość wolałaby samochody z salonu, ale skoro ich nie stać, to będą udawać, że używany 20 letni passat tez jest
PlujacaPanda: silna niezalezna kobieta. jesli najadlas sie feministycznych bzdur to przejawiasz czesc cech maskulinistycznych a takowe sa atrakcyjne...ale dla kobiwt

Mezczysni cenia sobie kobiece cechy. Troskliwosc, czułosc, dziewczeczosc,/ kobiecosc, niewinnosc ;) powab itd itp ;;)

A gdzie spotkac faceta? Nie wiem bo kobiety robiace kariere i majace niezaleznosc musza konkurowac ze zwyklymi laskami bez ambicji o tych samych facetów ;)
bo tak jak wspomniałem, facet nie patrzy na cechy statusowe i
@AnonimoweMirkoWyznania: > W realny żaden facet nie zapyta Cię o ilość partnerów seksualnych. Chyba, ze jakiś incel z wykopu właśnie, ale wtedy uciekaj.

Dawno takich głupot nie słyszałem. Osobiście gdybym szukał kogoś do związku to chciałbym wiedzieć ile parterów/partnerek seksualnych dziewczyna miała. Szczerze, obawiałbym się wchodzić z dziewczyną w relacje która wcześniej miała tylko 1/2 partnerów.
@AnonimoweMirkoWyznania: z mojej perspektywy tinder/fb dating jest pełen wielorybów, do których nie wystartuję choćbym miał resztę życia sam być(kto był z naprawdę ładną dziewczyną ten nie zamierza iść w dół, a nie jestem zdesperowany), plus sam sposób pisania opisów zdradza, że spora część jest z językiem polskim na bakier, więc z czym do ludzi? xd
Anonimowemirkowyznania: Kochani Dziekuje za taki odzew. Niestety nie zapisałam numeru tego „wyznania”, zatem jak ktoś napisał na priv (był ktoś taki i nawet zdążyłam odp) lub ma ochotę pogadać (ja nie mam konta na wykopie) to zapraszam na maila: wannabezarzutka@op.pl

Ps to nie jest zarzutka

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
GrubyStarzec: Wlasne mieszkanie czy wlasne mieszkanie pod korek na 30 lat* ?

dlatego nie wchodzę w teraz mało przyszłościowe relacje.. -taki błąd robiłam kiedyś bo bardzo nie chciałam być sama, ale nie klikało


No i dlatego jestes teraz sama. Wyszalalas sie i teraz przy 30 to juz sciana. You reap what you sow. W ogole ciekaw jestem dlaczego nie jestes ze swoimi ex? Za malo zarabiali jednak? A moze jednak byli
@podomka: nie kłam. Masz konto na wykopie, więc jesteś w opór brzydka, faceci 7-10/10 nie zwracają na ciebie uwagi, więc nie wiesz. Im wyżej jakościowo facet, tym większe wymagania bo i tak ma 10 ukrainek na twoje miejsce #pdk


@Pozytywny_gosc: Co Ty pieprzysz xd i jakie Ukrainki? Żaden z moich znajomych nie ma partnerki z Ukrainy. Ukrainki zazwyczaj są nastawione na szybkie założenie rodziny i na to, ze facet będzie
GigantycznaBabcia: @podomka Dlatego ja chodzę do domów publicznych. Mam seks, a nie mam zobozizań. Po co mi przechodzona baba skoro jak wydam 1000 zł to mam modelkę, a na drugi dzień jestem wolny? Zawsze prostytutka będzie miała wartość od zwykłej baby z przebiegiem, bo nie dość, ze wydymana to jeszcze ma wymagania i chce "wierności" XDDDD Jak się dowiedziałem ile moja pierwsza miała, ( dzięki Justyna, jesteś dobrą platkarą, nic ci
@AnonimoweMirkoWyznania: Podobno szukanie pracy do "praca" na cały etat. Ja uważam że szukanie drugiej połówki to też praca na cały etat. Więc tak z moich prywatnych spostrzeżeń:
- Chcesz kogoś na swoim poziomie zacznij chodzić do miejsc które lubisz i gdzie możesz z kimś nowym pogadać. Może biblioteka, może to będzię kurs tańca, albo pływalnia, warto poświęcić więcej czasu i uczęszczać w to miejsce/miejsca regularnie. Przy okazji zawsze staraj się poznać