Wpis z mikrobloga

@bad_motherfucker: bojówka oneplusa here. Od oneplus 3 - używałem aż się nie pojawił op7 na rynku. Pierwszy do teraz działa w innych rękach, op7 mam ja i ziomek i jest płynnie, szybko i niezawodnie. Żona i drugi ziomek używają 8 i 8pro i złego słowa nie słyszałem
@bad_motherfucker: co prawda ja kupiłem ip 13 pro, natomiast do czego zmierzam - używałem androidów w zasadzie całe swoje życie, od samego poczatku mojej przygody z smartfonami, i cokolwiek to nie było, czy to flagowiec, czy średniak, zawsze po mniej wiecej roku działało jak GÓWNO. Obecnie mam samsunga s10 i po niecałych 2 latach ten telefon już muli jak #!$%@?, muszę go ładować 3-4 razy dziennie, co jest dla mnie totalną
@bad_motherfucker: całe życie miałem androida, ostatni xiaomi mi9. Nadal uważam, ze to super telefony ale tydzień temu kupiłem ip13 jako pierwsze jabłko w życiu i póki co jestem zadowolony, nie czuje braku opcji z androida (oprócz yt vanced).
@bad_motherfucker: bateria w 12 działa już dobrze, a w 13 potrafi trzymać 2 dni, w zależności od używania. BT z transmiterem bez problemu połączysz, słuchawki zależy jakie, jeśli po BT to nie powinno raczej być problemu. Jeśli chodzi o usługi google'a to obecnie wszystko czego potrzebujesz jest dostępne, m. in. chrome, dysk, kalendarz, notatki keep, gmail, zdjęcia, mapy itd. wszystko działa sprawnie i dobrze współpracuje z ios-em. Także nie musisz się
Polecałbym ci OnePlusa 9 Pro. Dużo ludzi teraz płacze, bo będzie integracja z system Oppo (Color OS), natomiast bez przesady - tragedii nie będzie. Jest to świetny telefon za dobrą cenę, super szybki, z 5G, bardzo dobrym aparatem, zajebistym ekranem i super szybkim ładowaniem. W dodatku z 256GB pamięci.

Nie czytaj opinii w internecie, bo jest dużo płaczków. Ja mam osobiście OnePlusa 8 Pro i narzekać nie mogę.

Jak coś to pisz
@bad_motherfucker Są. OnePlus m.in. z tego też słynie. Jak coś #!$%@?, to możesz samemu naprawić. W dzisiejszych czasach jednak bawienie się w custom romy mija się z celem jak dla mnie - trzeba się gimnastykować, a zalet nie ma prawie żadnych. OnePlus jakiś czas temu zapowiedział, że wszystkie telefony od jakiegoś tam modelu (nie pamiętam) będą otrzymywać 3 duże aktualizacje systemu i łatki bezpieczeństwa. Elegancko.