Wpis z mikrobloga

Mam mieszane uczucia co do #wardega i innych takich, zwykły człowiek ukradnie sobie cukierka i go złapią to dostanie mandat 200zł czy pouczenie nie wiem, a jak celebryta ukradnie cukierka to dostanie to samo + hejt całego Internetu przez miesiąc, wstyd przed rodziną, znajomymi, dziećmi...

Jak kogoś popchnę i ten ktoś sobie coś przez to złamie to ja za to odpowiadam, a jak Wardenga kogoś shejtuje w intrenecie i ten ktoś dostanie depresji i nie będzie wstawiał filmów przez pół roku(reżyser bez życia) to Wardenga jest niewinny?

Wersow ukradła logo które by kosztowało nie wiem 1000zł a Wardenga ora jej reputacje przez 5 filmów po 2mln wyświetleń.

jestem ciekawy czy jest gdzieś punkt w którym Wardenga mówi sobie a przestane już niszczyć życie tej dziewczynie tak jak zniszczyłem reżyserowi, już się wystarczająco wycierpiała. Wystarczy poinformować tego artystę że ta i ta babka ukradła logo i on by zgłosił na policje czy coś a zapewne by się z nią dogadał i dostał z kilkadziesiąt tysięcy za milczenie, no ale wtedy nie można by zarobić na filmach...
  • 20
@itsmine: To inaczej, jakbym wykupił 1000 bilbordów w całej Polsce z tekstem "Ta kobieta okradła biednego artystę" i zdjęcie Wersow. To to jest ok?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Aokx: Mogę być trochę uprzedzony do tych scamerskich celebrytów, mimo wszystko

jak celebryta ukradnie cukierka to dostanie to samo + hejt całego Internetu przez miesiąc, wstyd przed rodziną, znajomymi, dziećmi...


Bo tu oprócz wykroczenia w grę wchodzi odpowiedzialnosc twórcza, a tu da się łatwo omijać paragrafy, bo za kłamstwo przy reklamie nie będziesz pociągnięty do odpowiedzialności. Poza tym cukierek to zupełnie inny kaliber niż jakieś szkodliwe pasty do zębów czy niezdatne
@Aokx: Przyjmijmy, że masz rację Wardęga niszczy Wersów swoimi filmami. Jeden gość niszczy jedną dziewczynę w internecie.
Dziewczynę, którą oglądają tysiące dzieci i kupują np taki magiczny proszek do "wybielania zębów", który tak naprawdę je psuje.

Kto tu jest gorszy?

On stara się argumentować wszystko co jej zarzuca, gdyby chciał pewnie wytoczył by dużo cięższe działa.

Ona robi siano na naiwności dzieci w dodatku psując im zdrowie.

Wardęga nie zniszczy kariery
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Aokx: taki sam hipokryta, jak większość na yt. Niby ściga za scam, który jest negatywny dla małolatów, a sam bierze udział, promuje i sprzedaje reflinki ppv na galę patologii. Nie wiem, co gorsze...
@Aokx:
No rezyser zycia strasznie zepsute zycie. Juz sobie nie rucha ihanio tylko jakas mniej znana panne xD
Juz pomijajac, ze niby czemu komukolwiek ma byc szkoda jakiegos celebryty? xD Maja latwy hajs, za nic nie robienie, wiec sa tego konsekwencje. To tak jakby sie prostytutka dziwila, ze ma problemy ze znalezieniem fajnego faceta na zwiazek xD